کد خبر: ۹۱۵۶۵
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۹
در جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لرستان برنامه‌های این شورا برای فعالیت در برخی مباحث اجتماعی و فرهنگی بررسی و بر حضور فعالانه شهرستان‌ها در اجرای برنامه‌ها تاکید شد.

به گزارش آرانیوز از خرم‌آباد، جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لرستان با حضور تعدادی از اعضا برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی قدرتی رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لرستان در این جلسه گفت: با توجه به اینکه از برنامه‌های شورای ائتلاف علاوه بر حوزه سیاسی فعالیت در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی است، باید کمیته‌های مختلف شورا برای فعال شدن در این حوزه‌ها برنامه‌ریزی کنند.

وی افزود: جهاد تبیین موضوعی خیلی مهم است که شورای ائتلاف باید در این زمینه فعال شده و کمیته‌های مختلف در این حوزه فعال شوند و برنامه‌‌های خود را ارائه دهند.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لرستان گفت: متاسفانه آنگونه که باید و شاید در بحث جهاد تبیین کار نشده است و امروز مطالبه رهبر معظم انقلاب از همه ما توجه به این مقوله بسیار مهم است.

قدرتی خاطرنشان کرد: تا کنون برخی از کمیته‌های شورای ائتلاف فعالیت خود را استارت زده‌اند که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد فعالیت بیشتر و بهتر باشیم و بتوانیم برنامه‌هایی در سطح جامعه جامعه برگزار کنیم.

 

نادر بازگیر دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لرستان نیز در این جلسه گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های ما در برهه کنونی فعال شدن شورای ائتلاف در همه شهرستان‌ها است.

وی افزود: به همین منظور سفرهای شهرستانی و دیدار با مسوولان و افراد تاثیر گذار شهرستان در دستور کار قرار دارد.

بازگیر خاطرنشان کرد: بجز یکی دو شهرستان که شورای ائتلاف آنها خیلی فعال نیست مابقی شکل گرفته‌اند اما ضرورت دارد که در ایام مختلف سال شاهد فعالیت آنها باشیم که به این منظور سلسله جلساتی در حال برگزاری است.

وی یادآور شد: بزودی برنامه‌هایی در سطح استان و شهرستان‌ها از سوی شورای ائتلاف برگزار خواهد شد که پس از قطعی شدن جزییات آن اعلام می‌شود.

 در این نشست اعضا به بیان نقطه نظرات خود در خصوص مباحث مهم در سطح ملی و استانی پرداخته و پیشنهادهایی برای اجرای برنامه‌های پیش روی شورای ائتلاف بیان کردند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار