کد خبر: ۹۱۳۷۸
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷
دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال ۱۴ تا ۲۰ تیر خواهد بود.

زمان ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال مشخص شدبه گزارش آرانیوز، حسن کامرانی فر در خصوص زمان ثبت نام کاندیدا‌ها افزود: از ۱۴ تا ۲۰ تیر زمان ثبت نام متقاضیان و کاندیدا‌ها در فدارسیون خواهد بود و در مدت یک هفته تعیین شده، همه متقاضیان با مراجعه به سامانه برخط فدراسیون برای برگزاری مجامع می‌توانند درخواست شان را برای شرکت در پست‌های مد نظر ارایه کنند و پس از آن و در مهلت یک هفته‌ای یاد شده و پس از ثبت نام در سامانه و طبق اساسنامه برای تحویل اصل مدارک و مستندات در محل فدراسیون حضور پیدا کرده و آن را تحویل دبیرخانه مجمع دهند.
وی ادامه داد: آنچه مسلم است در نهایت مدارک برای بررسی و تایید صلاحیت کاندیدا‌ها تحویل کمیته بدوی و در صورت نیاز کمیته استیناف انتخابات می‌شود.
دبیر کل فدراسیون فوتبال درباره برگزاری نشست مشترک با اعضای کمیته‌های بدوی و استیناف انتخابات فدراسیون عنوان کرد: پیرو مصوبه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال که دهم خرداد برگزار شد، مقرر شد مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال برای انتخاب برخی از اعضای هیات رئیسه که شامل رئیس، نایب رئیس اول، نایب رئیس دوم و نماینده باشگاه‌ها در هیات رئیسه فدراسیون خواهد بود ، ۸ شهریور برگزار شود و اقدامات لازم در این زمینه صورت گیرد. درپی انجام این امر فدراسیون فوتبال مقدمات کار خود را مطابق اساسنامه و مقررات انتخاباتی آغاز کرده و برای انجام آن برنامه زمان بندی دقیقی شامل تمامی مواعد انتخاباتی تهیه و به کلیه مبادی مربوطه ارجاع شده است.

وی در ادامه بیان کرد:بسیاری از فعالیت‌های مربوط به برگزاری انتخابات بر عهده کمیته‌های مرتبط فدراسیون شامل کمیته‌های بدوی و استیناف انتخابات است که آغاز شده و با توجه به فاصله زمانی باقیمانده تا برگزاری مجمع انتخاباتی در تاریخ هشتم شهریورماه، اولین جلسه با این اعضا هفته گذشته به منظور تبیین و مرور دستورالعمل ها، تدوین تقویم و بررسی مسیر روند انتخابات در محل فدراسیون برگزار شد.

کامرانی فر اضافه کرد: مطابق اساسنامه و همچنین با توجه به برنامه زمان بندی، فراخوان برگزاری این انتخابات تهیه شد که پس از تایید در روزنامه‌های کثیرالانتشار و سایت فدراسیون منتشر خواهد شد. طبق اساسنامه باید ۶۰ روز قبل از انتخابات این امر صورت پذیرد. به جهت اینکه ۶۰ روز قبل آن روز جمعه ۱۰ تیر می‌باشد که روز تعطیل رسمی است، این فراخوان روز پنجشنبه ۹ تیرمنتشر می‌شود. همچنین جلسات طبق اساسنامه و مقررات انتخابی برگزار شده و ادامه خواهد داشت.

دبیرکل فدراسیون در پایان اظهار داشت:مجمع بسیار مهمی را در پیش داریم که قرار است در آن رئیس فدراسیون انتخاب شود. از همه رسانه‌ها و علاقمندان به فوتبال تقاضا داریم در خصوص این امر مهم ما را یاری کنند. همچنین سال جام جهانی را داریم و تیم ملی فوتبال کشورمان در آینده‌ای نزدیک باید در مسابقات جام جهانی حضور پیدا کند، بنابراین نیاز داریم تا با آرامش و تمرکز این مسیر را تا حصول نتیجه پیگیری کنیم.

 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار