کد خبر: ۹۱۰۶۷
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰
استاندار قزوین گفت: در چهارچوب توافق با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به دنبال ره‍اندازی شهرک ملی مهارت در استان قزوین هستیم.
شهرک ملی مهارت در استان قزوین راه‌اندازی می‌شود

به گزارش آرانيوز  از قزوین، محمدمهدی اعلایی شامگاه سه‌شنبه در نشست با مدیران مراکز دانشگاهی، علمی و پژوهشی استان قزوین که در سالن جلسات پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: وقتی استاندار و همه معاونت‌های استانداری در چنین جلسه‌ای حضور دارند، معنی‌اش این است که همه از جنس دانشگاه هستیم و به دنبال ایجاد مفاهمه برای حل مسائل استان هستیم.

وی با بیان اینکه دولت انقلابی سیزدهم با وعده حل مسائل و مشکلات عدیده مردم به ویژه در حوزه اقتصاد وارد میدان شده است، اضافه کرد: اگر بی‌برنامه و با رخوت عمل کرده و اهل ریسک نباشیم، مطالبات مردم و وعده‌هایی که به آنها داده‌ایم، تحقق نخواهد یافت و نتیجه رخوت و رکود در کار مدیران ناراضی شدن مردم است.

اعلایی با یادآوری اینکه استاندار سیاست‌گذار و مجری سیاست‌های دولتی در درون استان است، ادامه داد: در حال حاضر مدیریت عالی استان به دنبال این نیست که مانند مبصر با سایر بخش‌ها برخورد کند، بلکه بنا داریم با یک رویکرد مدیریتی مشکلات و مطالبات را پیگیری کنیم تا مردم را به خواسته‌های بحقشان برسانیم.

وی تصریح کرد: مجموعه مسئولان دولتی و حاکمیتی استان باید به دنبال این باشند که روند پیشبرد امور را به نفع مردم اصلاح کنند و هر مدیری باید طوری تصمیم‌گیری کند که همزمان منافع مردم و نظام تأمین شود و باید به دنبال ایجاد تغییرات در جهت مطالبات مردم باشیم.

 

استاندار قزوین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه به عنوان نماینده عالی دولت از مسئولان مراکز آموزش عالی و پژوهشی استان مطالبه‌گر اجرای سیاست‌های آموزشی نظام خواهم بود، گفت: در عین حال در مقابل مردم هم باید پاسخگو باشم و به همین خاطر این مطالبه‌گری و پاسخگویی باید به صورت متناظر و هماهنگ اتفاق بیفتد تا استان در ریل پیشرفت قرار بگیرد.

اعلایی با اشاره به جایگاه پارک علم و فناوری در تحقق اقتصاد و تولید دانش‌بنیان افزود: از مدیریت جدید پارک علم و فناوری توقع داریم که تغییر و تحول بزرگی در حرکت پارک ایجاد کند. چرا که در استان قزوین نیروهای نخبه و شرکت‌های دانش‌بنیان قوی داریم و باید از این ظرفیت‌ها بهترین استفاده برای رشد تولید و اشتغال‌زایی بشود.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار