کد خبر: ۹۰۳۰۱
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۷
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان گفت : صنعتگران ساکن در مناطق حاشیه‌نشین استان در اولویت دریافت تسهیلات قرار دارند .

صنعتگران ساکن در مناطق حاشیه‌نشین لرستان در اولویت دریافت تسهیلات

به گزارش آرانيوز لرستان ، سیدامین قاسمی در تشریح جزییات این خبر گفت : به موجب این جلسه نمایندگان ۸ منطقه حاشیه‌نشین در شهر خرم‌آباد با مدیرکل میراث‌فرهنگی و معاون صنایع‌دستی اداره کل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی استان لرستان دیدار و گفتگو کردند و مسائل و مشکلات صنایع‌دستی در جوامع هدف مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان عنوان کرد: «‌همچنین در ادامه این نشست مقرر شد، هنرمندان صنایع‌دستی در مناطق حاشیه‌نشین توسط دفاتر تسهیلگری شناسایی شده و به منظور دریافت مجوزهای لازم صنایع‌دستی به اداره کل میراث‌فرهنگی معرفی شوند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری دوره‌های آموزشی در مناطق حاشیه‌نشین در اولویت برنامه‌های آموزشی صنایع‌دستی قرار دارد، خاطرنشان کرد: به مناسبت روز و هفته صنایع‌دستی ۴ غرفه رایگان در بازارچه باغ گلستان در اختیار هنرمندان مناطق حاشیه‌نشین قرار خواهد گرفت.

قاسمی در پایان تاکید کرد: صنعتگران ساکن در مناطق حاشیه‌نشین استان در اولویت دریافت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ قرار خواهند گرفت.

 

 

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار