کد خبر: ۸۹۸۶۶
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵
گروه استان‌ها- وزیر کشور در مورد آخرین وضعیت حادثه قطار طبس و متروپل، گفت: علل حادثه قطار طبس همچنان در حال بررسی است، احتمالات مختلفی درباره علل وقوع حادثه مطرح شده است که در کمیسیون مربوطه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
وزیر کشور در شهرکرد: علل حادثه قطار طبس همچنان در حال بررسی است

به گزارش آرانيوز از شهرکرد، احمد وحیدی وزیر کشور، امروز به همراه هیئت دولت وارد استان چهارمحال و بختیاری شد، وی در سفری یک روزه در شهرکرد، مرکز این استان، حضور خواهد داشت.

وی امروز در جمع خبرنگاران در شهرکرد در مورد آخرین وضعیت حادثه قطار طبس و متروپل، اظهار داشت: علل حادثه قطار طبس همچنان در حال بررسی است، احتمالات مختلفی درباره علل وقوع حادثه مطرح شده است که در کمیسیون مربوطه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وزیر کشور با بیان اینکه باید به دقت اظهارات شاهدات عینی، رانندگان بیل مکانیکی، لوکوموتیو و مسافران بررسی شود، افزود: همچنین باید مسائل فنی ارزیابی شود تا دلایل قظعی این حادثه مشخص شود.

وحیدی در زمینه حادثه متروپل آبادان نیز با اشاره به اینکه عمده افراد گرفتار شده در زیر آوار خارج شدند ادامه داد: با این وجود اعلام شده است که عملیات در این خصوص در صورت مراجعه افراد برای جست‌وجو ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه آوارهای بخش زیرزمین برداشته شده است و پیکر افراد گرفتار شده در محوطه فروشگاه‌ها پیدا شدند،  از این مرحله به بعد مراحل تخریب باقی مانده ساختمان  ادامه خواهد یافت و در فرصت قابل قبولی  شرایط منطقه برای استفاده کسبه و مردم ساکن‌ در این محدوده به حالت عادی بازگردد.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها