کد خبر: ۸۹۳۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴
گروه استان‌ها_ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: راهداری، راه و شهرسازی و بنیاد مسکن ۶ ماه مهلت دارند جاده‌های گلزارهای شهدا را ساماندهی کنند.
جاده دسترسی به گلزارهای شهدای کهگیلویه و بویراحمد ساماندهی می‌شوندجاده دسترسی به گلزارهای شهدای کهگیلویه و بویراحمد ساماندهی می‌شوند

به گزارش آرانيوز از یاسوج، کیامرث حاجی‌زاده در نشست ساماندهی گلزارهای شهدای کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: از محل اعتبارات وزارت نفت مبلغ 20 میلیارد ریال برای ساماندهی گلزار شهدای باشت در نظر گرفته شده است.

 وی با بیان اینکه اقدامات خوبی برای ساماندهی گلزار شهدا انجام شده است، افزود: برخی‌ها طوری سیاه‌نمایی می‌کنند که انگار هیچ خدماتی صورت نگرفته در حالی که هر چه در کهگیلویه و بویراحمد ارائه شده همه خدمات 43 سالی انقلاب اسلامی است، بنابراین توصیه می‌کنم از ناامید کردن جامعه بپرهیزید.

حاجی زاده با تأکید بر آبرسانی، برق رسانی و گازرسانی به یادمان‌های شهدا ادامه داد: از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی 600 میلیارد تومان برای آبرسانی به مناطق مختلف استان در نظر گرفته شده اما هنوز برخی گلزارها آبرسانی نشدند مگر 50 یا 60 گلزار شهید چقدر اعتبار و هزینه می‌خواهد که هنوز این کار صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه عملیات برق‌رسانی، آبرسانی و گازرسانی به گلزارهای شهدا ظرف سه ماه آینده تعیین تکلیف شود، عنوان کرد: بعد از این زمان هیچ عذر و بهانه‌ای پذیرفتنی نیست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به وضعیت جاده گلزارها و یادمان‌های شهدا هم اشاره کرد و ادامه داد: راه و شهرسازی، راهداری و بنیاد مسکن مکلف هستند تا 6 ماه آینده همه جاده منتهی به گلزارهای شهدا را ساماندهی کنند.

 

حاجی زاده با بیان اینکه در تپه نورالشهدا یاسوج اقدامات خوبی همراه با معماری خاصی به کار رفته است، خاطرنشان کرد: برای فاز دوم تپه نورالشهدا یاسوج نیازمند اعتبار هستیم.

برچسب ها: شهدای دفاع مقدس
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار