کد خبر: ۸۹۱۰۳
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹
گروه استان‌ها- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان لرستان گفت: ۵ هزار و ۶۷۹ فقره پرونده تخلف و ۳۱ پرونده احتکار کالا از ابتدای امسال تاکنون در این استان تشکیل شده‌ است.
بیش از ۵ هزار پرونده تخلفات در تعزیرات حکومتی استان لرستان تشکیل شد

حمیدرضا القاصی مهر در گفت‌وگو با آرانیوز در خرم‌‌آباد اظهار داشت: 5 هزار و 679 فقره پرونده به ارزش 478 میلیارد و 876 میلیون و 779 هزار ریال از ابتدای امسال تاکنون در سه حوزه کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت، دارو و درمان وارد شعب تعزیرات حکومتی استان لرستان شده است.

وی با بیان اینکه 5 هزار و 116 فقره  پرونده از ابتدای امسال در حوزه کالا و خدمات توسط تعزیرات حکومتی لرستان تشکیل شده است، افزود: 468 پرونده در حوزه قاچاق کالا و ارز در این استان در مدت مذکور تشکیل شده است.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان با اشاره به اینکه 95  فقره پرونده در حوزه بهداشت، دارو و درمان نیز از ابتدای امسال تشکیل شده است، بیان کرد: همچنین 31 پرونده احتکار شامل روغن، ماکارونی، شکر، برنج، گندم، تخم مرغ، پودر لباس‌شویی، آرد و غلات جو از ابتدای امسال در تعزیرات حکومتی این استان تشکیل شده است.

القاصی‌مهر گفت:  اکیپ گشت در سطح استان لرستان به‌صورت روزانه توسط تعزیرات حکومتی انجام شده است.

وی با تأکید بر رسیدگی به پرونده‌ها در کمترین زمان ممکن تصریح کرد: تکریم ارباب رجوع، ارشاد و راهنمایی‌های قانونی توسط کلیه کارکنان تعزیرات حکومتی لرستان امری لازم است.

 

 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها