کد خبر: ۸۹۰۹۴
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴
مدیر‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس قزوین:
سرهنگ «امیری مقدم» گفت: انقلاب اسلامی ایران با حضور مردم و رهبری امامین انقلاب اسلامی به اقتداری رسیده است که در تمام تحولات دنیا نقش اساسی دارد.

به گزارش آرانیوز  از قزوین، سرهنگ پاسدار «محمد امیری مقدم» مدیر‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس قزوین و سرهنگ «یوسف یعقوبی» مسئول پیشکسوتان اداره‌‌کل حفظ آثار دفاع مقدس استان با سرهنگ «مهدی طاهرخانی» مدیرکل اسبق حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ‌دیدار و گفت‌وگو کردند.

امیری مقدم در این دیدار اظهار داشت: رشادت‌، ایثار گری‌ها و جانفشانی‌های شهدا، جانبازان و آزادگان و خانواده آن‌ها با برگزاری جلسات تجلیل قابل جبران نیست.

وی افزود: جوانان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با ایمان و اراده راسخ به مصاف دشمن رفتند و امنیت امروز ایران اسلامی نتیجه این رشادت‌ها بود.

سرهنگ امیری مقدم گفت: انقلاب اسلامی در سال‌های اوایل جنگ نهالی نوپا بود، اما مردم همیشه در صحنه ایستادند و با ایمان به خدا و رهبری حضرت امام خمینی (ره) این نهال نوپا را سرپا نگه داشتند و امروز نیز با هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی این نهال تبدیل به درخت تنومندی شده است به طوری که امروز کشورمان در تمام تحولات دنیا نقش اساسی دارد.

 

 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها