کد خبر: ۸۸۶۵۳
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹
لوئیس سوارس با اعتراف به اینکه دوست داشته به دوران بازیگری‌اش در اتلتیکومادرید ادامه دهد، گفت که هنوز درباره تیم بعدی‌اش تصمیم نگرفته است.
سوارس:هنوز درباره آینده‌ام تصمیم نگرفته‌ام اما چند پیشنهاد دارم/ دوست داشتم در اتلتیکو بمانم

به گزارش آرانیوز ، لوئیس سوارس بامداد دوشنبه با انجام آخرین بازی‌اش برای اتلتیکومادرید به دوران دوساله حضورش در این تیم پایان داد. مهاجم اروگوئه‌ای که سال 2020 از بارسلونا به روخی‌بلانکو پیوست با رادیو کادناسر اسپانیا گفت‌و‌گویی انجام داد و در آن درباره آینده‌اش پس از خداحافظی با قرمزوسفیدپوشان مادرید صحبت کرد.

او درباره اینکه آیا چمدان‌هایش را برای سفر از مادرید بسته است، گفت: فعلاً در آرامش منتظریم که مدرسه فرزندانم تمام شود. بعد از آن بهترین تصمیم را خواهم گرفت. من می‌خواهم به تیمی بروم که به من فرصت رقابت و در اوج ماندن برای در جام جهانی 2022 را بدهد.

سوارس در پاسخ به این سؤال که آیا مقصد بعدی‌اش را انتخاب کرده است، تأکید کرد: نه هنوز تصمیم نگرفته‌ام. قسم می‌خورم که هنوز تصمیم نگرفته‌ام اما کلی پیشنهاد دریافت کرده‌ام. کلی تماس داشته‌ام. به همه آنها گوش می‌کنم و در را به روی هیچ‌یک از آنها نمی‌بندم.

مهاجم سابق بارسلونا درباره اینکه از میان قطر، آمریکا یا چین کدامیک را برای سپری کردن سال‌های پایانی دوران بازیگری‌اش ترجیح می‌دهد، عنوان کرد: هنوز به این مسئله فکر نکرده‌ام. من فقط به پول فکر نمی‌کنم، بلکه به سطح پروژه ورزشی تیم نگاه می‌کنم تا ببینم آیا می‌تواند مرا در اوج به جام جهانی برساند یا نه. اینجا اروپاست. من کلی پیشنهاد از مکزیک، برزیل و آرژانتین دارم.

آیا سوارس دوست داشت که به دوران بازیگری‌اش در اتلتیکومادرید ادامه دهد، اظهار داشت: بله دوست داشتم. من در این تیم بازی در پستی که خیلی در آن بازی نکرده بودم را دوست داشتم. الان دارم می‌روم اما با خوبی با این موضوع کنار آمده‌ام. در این تیم کنار بازیکنان خوبی بازی کردم که سطح بالایی داشتند. من هم توانستم به چیزهایی که سرمربی از من خواسته بود عمل کنم اما خب در نهایت امکان ادامه دادن کار در این تیم وجود نداشت. در واقع باشگاه روز قبل از خداحافظی‌ام این موضوع را به من اطلاع داد. مدیررابط عمومی باشگاه گفت که قرار است مراسمی برای خداحافظی با من ترتیب دهد. تا قبل از آن هیچ اطلاعی نداشتم، البته من دیگر 35 سال سن دارم و خودم می‌توانستم حدس بزنم چه خبر است و به همین دلیل به آینده‌ام فکر کردم. در ماه نوامبر با باشگاه وارد مذاکره شدم و تا ماه فوریه (چهار ماه بعد) این مذاکرات ادامه داشت. با این حال در نهایت روز قبل از خداحافظی‌ام بود که رافال آلیکه (مدیر روابط عمومی) با من تماس گرفت و گفت که قرار است با من خداحافظی کنند و من هم در جواب گفتم؛ "خوب شد بالاخره یک نفر چیزی گفت" و خب نه با دیه‌گو سیمئونه صحبت کردم و نه با میگل آنخل خیل (رئیس باشگاه). هواداران خداحافظی احساسی با من انجام دادند، چون آنها قدر کارهایی که من در این دو سال انجام دادم را می‌دانند.

سوارس راجع به اینکه آیا دوران بازی‌اش در بارسلونا را فراموش کرده است، گفت: دیگر خیلی از آن روزها فاصله گرفته‌ام. من هر کاری که در آنجا باید انجام می‌دادم را دادم. نگرانی‌ام از این بود که اگر به اتلتیکومادرید بروم، اوضاع برایم خیلی خوب پیش نرود اما در آنجا هم مورد حمایت و اعتماد مربی و هم‌تیمی‌هایم قرار گرفتم و ما با هم قهرمان لیگ شدیم. ما واقعاً از کار در کنار هم لذت بردیم.  

مهاجم تیم ملی اروگوئه در نهایت در پاسخ به اینکه از میان دو فینالیست لیگ قهرمانان اروپا کدامیک را به دیگری ترجیح می‌دهد، اظهار داشت: من طرفدار بارسلونا، لیورپول و تمام تیم‌هایی هستم که در آنجا بازی کرده‌ام. با این حال من طرفدار فوتبال خوب هستم. اگر رئال مادرید قهرمان شود، خب توانسته قهرمان شود اگرچه من ترجیح می‌دهم که لیورپول قهرمان شود.

لالیگا| بارسلونا با باخت در نوکمپ فصل را به پایان رساند/ اتلتیکومادرید سوم شد، گرانادا سقوط کرد

انتهای پیام/

 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار