کد خبر: ۸۸۱۳۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: واردات خودرو‬⁩ به نام مردم و به کام پولدار بی فایده است و دستگاه‌های متولی باید به نحوی عمل کنند که اقشار متوسط وضعیف جامعه هم توان خرید داشته باشند

واردات خودرو به نام مردم به کام پولداران و مافیا

به گزارش آرانیوز یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که واردات خودرو‬⁩ به نام مردم و به کام پولدار بی فایده است و دستگاه‌های متولی باید به نحوی عمل کنند که اقشار متوسط وضعیف جامعه هم توان خرید داشته باشند.

سید ناصر موسوی لارگانی در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

«واردات خودرو‬⁩ به نام مردم و به کام پولدار بی فایده است. اتفاقی که همواره رخ داده و اتومبیل خارجی کالایی برای فخرفروشی اقشار پولدار است. دستگاه‌های متولی باید به نحوی عمل کنند که اقشار متوسط وضعیف جامعه هم توان خرید داشته و در عین حال ⁧‫انحصار‬⁩ خودروسازان بی کیفیت داخلی را هم بشکند.»

هفته گذشته سیدرضا فاطمی‌امین وزیر صنعت، معدن و تجارت از تصویب کلیات واردات خودرو در هیأت وزیران خبر داد و گفت که در آیین‌نامه پیشنهادی واردات خودرو، به انتقال فناوری برای بهبود کیفیت صنعت خودرو توجه ویژه‌ای شده است. تمرکز بر واردات خودرو‌های اقتصادی در راستای تأمین این نوع خودروهاست که وضعیت مطلوبی در سبد محصولات شرکت‌های خودروسازی داخلی ندارد و در راستای حمایت از اقشار با درآمد متوسط و کم‌درآمد جامعه است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها