کد خبر: ۸۸۱۱۸
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷
گروه استان‌ها- استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه دشمنان امنیت و اقتصاد ایران لحظه‌ای در ضربه زدن به مردم درنگ ندارند گفت: پلیس مظلوم است و باید به امکانات روز تجهیز شود.
استاندار هرمزگان: پلیس مظلوم است و باید به امکانات روز تجهیز شود

به گزارش آرانيوز از بندرعباس، مهدی دوستی صبح امروز در حاشیه آیین تشییع و تدفین شهید مدافع نظم و امنیت استان شهید ستوان سوم رضا احترامی که با شکوهی مثال‌زدنی در گلزار شهدای بندرعباس برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز همه ما مردم ایران به این جمع‌بندی رسیده‌ایم که دشمنان این نظام لحظه‌ای در بر هم زدن امنیت ملی و امنیت اقتصادی دریغ و درنگ ندارد.

وی افزود: اما نیروهای مسلح کشور به ویژه نیروی انتظامی در کنار مردم هستند و امنیت آنان را با تقدیم جان خود تامین می‌کنند.

دوستی گفت: شهید احترامی یکی از شهدایی است که نیروی انتظامی در راه امنیت این نظام اسلامی تقدیم کرده و این نیرو همواره بهترین فرزندان خود را در طبق اخلاص گذاشته و برای صیانت از مردم و تامین امنیت آنها تقدیم کرده است.


استاندار هرمزگان تصریح کرد: پلیس ما مظلوم است و باید این نیرو به امکانات روز مجهز شود چرا که دشمنان نیز این کار را انجام داده‌اند گام‌هایی در این زمینه برداشته شده و نتایج آن را به‌زودی خواهیم دید. 

به گزارش تسنیم شهید ستوان سوم رضا احترامی در یک عملیات مقابله با قاچاق سوخت، توسط قاچاقچیان به طرزی ناجوانمردانه به شهادت رسید. 

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار