کد خبر: ۸۷۶۹۶
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴
آزادیخواه در صحن مجلس:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس درباره موضوع شفافیت به دنبال کار نمایشی نیست، بلکه عملکرد مجلس همین الان هم شفاف است.

مجلس نمایش شفافیت نمی‌دهد / همه دستگاه‌ها باید شفاف شوند

به گزارش آرانیوز، حجت‌الاسلام احد آزادیخواه در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح شفافیت قوای سه‌گانه، دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها اظهار داشت: یکی از نمایندگان در صحبت‌های خود گفت که مجلس نمایش شفافیت می‌دهد. بنده لازم است در این باره نکاتی را بگویم و تأکید کنم که طرح این مباحث از تریبون مجلس درست نیست.

وی متذکر شد: مجلس شورای اسلامی که قبلاً یک سوزن هم به خود نمی‌زد، الان به خودش جوالدوز می‌زند. در حال حاضر مذاکرات مجلس شورای اسلامی به صورت کامل از رادیو فرهنگ پخش می‌شود و مردم در جریان اظهارات نمایندگان هستند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با وجود آنکه مجلس در حال حاضر هم شفافیت دارد اما ما باز هم به این مسئله قانع نیستیم و تأکید کردیم که ابعاد شفافیت در مجلس باید گسترده‌تر شود؛ کجای این کار نمایش شفافیت است؟

آزادیخواه تأکید کرد: مجلس به دنبال نمایش شفافیت نیست بلکه ما به طور کامل به شفافیت اعتقاد داریم و در حال حاضر هم به صورت شفاف عمل می‌کنیم. حرف ما آن است که شفافیت خوب است، باید برای همه باشد و سایر دستگاه‌ها هم باید شفاف شوند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار