کد خبر: ۸۷۳۸۰
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: انتظار می رود پیرو جلسات برگزار شده با زیرمجموعه وزارت دفاع این مشکلات هر چه سریعتر حل شود و افراد مشکوک به فساد هر چه سریعتر عزل شوند.

افراد مشکوک به فساد هر چه سریعتر عزل شوند

به گزارش آرانیوز مجتبی رضاخواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز یکشنبه (18 اردیبهشت) مجلس طی تذکری خطاب به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درخصوص رسیدگی به وضعیت شرکت های زیرمجموعه شما که فعالیت های اقتصادی شائبه برانگیز دارند، اظهار داشت: گزارش هایی از برخی شرکت های مجموعه وزارت دفاع به دست نمایندگان مجلس رسیده که جای نگرانی دارد.

وی افزود: دلیل ایجاد انحصار در صادرات برخی محصولات و اعطای این انحصار به افراد غیرایرانی چیست؟ متاسفانه براساس گزارشات رسیده در ایجاد این انحصار، منافع شخصی خاصی لحاظ شده تا جایی که منافع ملی زیر سوال رفته است. علاوه بر این اجازه فعالیت به هموطنان ما نیز داده نشده است.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: انتظار می رود پیرو جلسات برگزار شده با زیرمجموعه وزارت دفاع این مشکلات هر چه سریعتر حل شود و افراد مشکوک به فساد هر چه سریعتر عزل شوند، در غیر این صورت مجلس را نظارت رسمی و دقیق به موضوع ورود خواهد کرد.

انتهای پیام/

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار