کد خبر: ۸۶۷۸۹
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰
کریمی فیروزجایی در تذکر شفاهی:
نماینده مردم  بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: در روزهای اخیر شاهد گرانی‌ کالاهای اساسی بودیم و از وزرای صمت و جهاد انتظار می‌رود در جهت انجام وظایف قانونی خود اقدامات جدی کنند.

آموزش و پرورش باید مسئله اول کشور باشد/ انتقاد از گرانی کالاها

به گزارش آرانیوز، علی کریمی فیروزجایی در جلسه علنی امروز (شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی، گفت: ۱۲ اردیبهشت، روز بزرگداشت مقام معلم و استادان کشور که مسئولیت خطیر تربیت نسل آینده را برعهده دارند، تبریک می گوییم.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از وزیر آموزش و پرورش انتظار داریم در خصوص اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان، بازنگری بخشنامه نقل و انتقال فرهنگیان، خروج این دستگاه زیربنایی و مهم از روزمرگی و نیز تلاش در جهت تبدیل آموزش و پرورش به مسئله اول کشور اقدامات جدی انجام دهد. هرگونه حرکت رو به جلو در جامعه منوط به تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت کشورمان است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خطاب به وزرای صمت و جهاد کشاورزی، تصریح کرد: در روزهای اخیر گرانی‌ برخی اقلام و کالاهای اساسی، خودرو، نهاده‌های دامی و کشاورزی و مشکل تأمین سوخت مورد نیاز اراضی شالیزاری در استان‌های شمالی کشور را شاهد بودیم و از وزرای مربوطه انتظار می رود در جهت انجام وظایف قانونی خود و نیز در جهت رفع تضییع حقوق آحاد مردم اقدامات جدی را انجام دهند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار