کد خبر: ۸۰۷۶۶
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
در رزمایش کمربند امنیت دریایی، یگان‌های شناور ایران، چین و روسیه به‌سرفرماندهی ناوشکن جماران و با استفاده از سلاح‌های کالیبر ۲۰میلی‌متری به‌سوی اهداف سطحی از پیش تعیین‌شده در دریا تیراندازی کردند.
بزرگترین رزمایش ایران چین‌و روسیه در قلب اقیانوس هند/امروز اول بهمن /دقایقی پیش بزرگترین رزمایش ،یگان شناور ایران ،چین و روسیه به سر فرماندهی ناوشکن تمام ایرانی جماران و با استفاده از سلاح های کالبیر ۲۰میلی متری بسوی اهداف سطحی از پیش تعیین شده در دریا تیراندازی کردند
 

به گزارش آرانیوز، امیر دریاداردوم مصطفی تاج‌الدینی سخنگوی رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2022 اظهار کرد: در این مرحله از برگزاری رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2022 یگان‌های شناور ایران، چین و روسیه که از بامداد امروز به محل اجرای مأموریت در شمال اقیانوس هند حرکت کرده بودند، این مرحله از تمرینات را به اجرا گذاشتند.

وی افزود: در این مرحله از رزمایش، یگان‌های شناور ایران، چین و روسیه به‌سرفرماندهی ناوشکن تمام‌ایرانی جماران و با استفاده از سلاح‌های کالیبر 20میلی‌متری به‌سوی اهداف سطحی از پیش تعیین‌شده در دریا تیراندازی کردند.

سخنگوی رزمایش مرکب امنیت دریایی 2022 خاطرنشان کرد: همچنین در مرحله بعد تمرین «PHOTOEX» شامل صورت‌بندی و آرایش آفندی یگان‌های شرکت‌کننده در رزمایش متناسب با تهدیدات موجود در منطقه انجام شد.

امیر دریاداردوم تاج‌الدینی با بیان اینکه حضور جمهوری اسلامی ایران در ائتلاف‌های بین‌المللی بیانگر ارتقای سطح و جایگاه بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران است، گفت: برقراری امنیت در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی برای جمهوری اسلامی ایران بسیار حائز اهمیت است و به همین دلیل نیروهای دریایی جمهوری اسلامی ایران اجازه هیچ‌گونه تهدیدی را در حوزه دریایی نخواهند داد.

منبع: تسنیم
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار