کد خبر: ۸۰۵۳۶
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲
شعب بانک تجارت سراسر کشور تا پایان آذرماه سال جاری تعداد 86 هزار و 760 فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج به زوج‌های جوان پرداخت کردند.
حمایت بانک تجارت از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای جوانان/به گزارش  روابط عمومی بانک تجارت:بانک تجارت برای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی آذر ماه امسال ۲۰۴۹۱ نفر  از متقاضیان ثبت نام کننده تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده است و دی امسال ۲۵۲۱ نفر از متقاضیان  تسهیلات  وام ازدواج قرض الحسنه  در نوبت دریافت تسهیلات  هستند
 
به گزارش آرانیوز به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، این بانک برای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و سهولت شرایط ازدواج جوانان کشور، وام قرض‌الحسنه ازدواج اعطا می‌کند. در همین راستا در آذرماه ماه امسال به 20491 نفر از متقاضیان ثبت نام کننده تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.

در این ماه 2521 نفر از متقاضیان نیز با تشکیل پرونده در نوبت دریافت تسهیلات قرض الحسنه قرار دارند که پس از تکمیل مدارک و معرفی ضامنین تسهیلات را دریافت می‌کنند.

بانک تجارت تا پایان آذرماه سال جاری در مجموع تعداد 86 هزار و 760 فقره وام ازدواج به زوج‌های جوان اعطا کرده است که با بررسی روند پرداختی های وام ازدواج در این بانک، شاهد روند صعودی عملکرد بانک تجارت از ابتدای سال تا پایان آذرماه هستیم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها