کد خبر: ۸۰۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
به دنبال یورش نظامیان صهیونیست به تظاهرات کنندگان حامی اسیر «ناصر أبو حمید» در شهر «نابلس» واقع در کرانه باختری، درگیری های شدیدی میان دو طرف به وقوع پیوست.

به گزارش آرانیوز، فلسطینیان ساکن شهر «نابلس» واقع در کرانه باختری در اعتراض به تداوم اسارت «ناصر أبو حمید» علیرغم وضعیت جسمانی وخیم وی، دست به برگزاری تظاهرات زدند.

بر اساس این گزارش، نظامیان صهیونیست به تظاهرات کنندگان در نابلس یورش بردند و همین مسأله موجب شد تا درگیری‌های شدیدی میان معترضان فلسطینی و عناصر نظامی رژیم صهیونیستی ایجاد شود.

اشغالگران صهیوینست در جریان این درگیری با شلیک گسترده گلوله‌های جنگی و گاز اشک‌آور اقدام به سرکوب فلسطینیان کردند و جوانان فلسطینی نیز به مقابله با آن‌ها پرداختند. پیشتر یاسر مزهر نماینده جنبش جهاد اسلامی در کمیته اسرای جریان‌های ملی و اسلامی فلسطین عصر یکشنبه اعلام کرد که اسیر ناصر ابوحمید به مرحله مرگ واقعی رسیده است.

مزهر تاکید کرد که ناصر ابوحمید با دستگاه تنفسی نفس می‌کشد و وضعیت سلامتی وی بسیار خطرناک شده است. وی با بیان اینکه ممکن است هر لحظه خبر مرگ اسیر ناصر ابوحمید را بشنویم تاکید کرد در داخل زندان‌های رژیم صهیونیستی زندانیان بیماری هستند که این رژیم هیچ اهمیتی به آنها نمی‌دهد.

اخیراً کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی بیانیه‌ای را در خصوص آخرین وضعیت اسیر «ناصر أبو حمید» که هم اکنون در بند رژیم صهیونیستی به سر می‌برد، صادر کرد. در بیانیه کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی آمده است که ناصر أبو حمید درحال حاضر از وضعیت جسمانی وخیمی رنج می‌برد. وی به داروی بیماری سرطان نیاز دارد و به معالجه فوری نیاز دارد.

منبع: مهر
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار