کد خبر: ۷۸۳۸۷
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۹
شیراز - استاندار فارس با اشاره به اینکه مدیر ارشد استان نماینده ای ندارد و شخصا اعلام موضع می‌کند، گفت: هیچ کس نمی تواند از جانب استاندار به عنوان مامور و نماینده استاندار اظهارنظر کند.

به گزارش آرانیوز:محمد هادی ایمانیه در دیدار جمعی از نخبگان بسیج دانشجویی استان اظهار داشت: برای نظارت به صورت نامحسوس بر وضعیت اداری و عملکرد مدیران در شهرستان‌ها نماینده‌ای تعیین خواهیم کرد و یک مسؤول برای ناظران شهرستان‌ها تعیین خواهیم کرد.

نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه ارتباط خوبی میان مدیریت ارشد استان و دانشگاه‌ها برقرار شده است، گفت: تلاش می‌کنیم برنامه‌های استان در تعامل با دانشگاه‌ها به صورت علمی تدوین شود.

وی ادامه داد: رسانه‌ها باید صدای مردم باشند مطالبات و درخواست‌های مردم را به گوش مسئولان برسانند؛ همچنین رسانه‌ها می‌توانند فعالیت‌ها و خدمات مسئولین را طلاع رسانی کنند.

استاندار فارس با بیان اینکه شرکت‌های صنعتی استان باید در زیرساخت‌های استان به ویژه تأمین امکانات ورزشی مشارکت بیشتری داشته باشد، ادامه داد: برنامه ریزی شده است که شرکت‌های بزرگ استان اقدامات مهمی را در زمینه تأمین برق، استفاده از پساب فاضلاب و توسعه کشت‌های گلخانه‌ای انجام دهند.

ایمانیه با تاکید بر اهمیت توجه به موضوعات اجتماعی، اظهار داشت: برای کنترل آسیب‌های اجتماعی، قرارگاه اجتماعی با حضور فعالان و دست اندرکاران این حوزه تشکیل و مسائل این حوزه پیگیری خواهد شد.

وی افزود: مشاور ایثارگران استاندار مأمور شده است با هماهنگی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس برای رسیدگی به خانواده‌های ایثارگران اقدام کند.

منبع: مهر
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار