کد خبر: ۷۸۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۹
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز مدیر نمونه کلانشهر اهواز شناخته و از سوی فرمانداری تجلیل شد.

جلیلی نیا مدیر نمونه ادارات میراث فرهنگی استان خوزستان

به گزارش خبرنگار اجتماعی آرانیوز(حوزه خوزستان)

 مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستانجلی اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت فرمانداری کلانشهر اهواز از بین مدیران دستگاه‌های اجرایی سه مدیر را به عنوان کارمند و مدیر نمونه معرفی کرد که غلام‌رضا جلیلی‌نیا نیز (رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز) جزو این برگزیدگان است.
افشین حیدری افزود: تلاش بی‌وقفه جلیلی‌نیا در رفع مشکلات میراث فرهنگی کلانشهر اهواز از دید مسؤولان پنهان نمانده و به این دلیل از وی به عنوان مدیر نمونه تجلیل شده است.
وی با اشاره به برنامه‌های اجرا شده در یک سال گذشته در میراث فرهنگی اهواز تاکید کرد: در میراث فرهنگی اهواز در ایام نوروز سال گذشته برنامه‌های متعددی اجرا شد و گردشگران و مسافران نوروزی از این برنامه‌های شاد و مفرح استقبال زیادی کردند.
وی با تاکید بر مرمت‌های در دست اقدام در شهر اهواز گفت: مرمت مساجد و اماکن تاریخی در شهر اهواز تلاشی بی‌وقفه از سوی این اداره نوپا در حفظ داشته‌های هویتی و معماری این شهر تاریخی است و جلیلی‌نیا با مدیریت صحیح در این اداره توانسته از همه امکانات و فرصت‌ها برای بهبود شرایط در حوزه تحت اختیار استفاده کند.
مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان افزود: بی‌شک برگزیده شدن مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز در بین سایر مدیران این کلانشهر نشان افتخاری برای خدمت‌رسانی این اداره به مردم فرهنگ دوست اهواز است. از زحمات مدیر این اداره تقدیر می‌کنم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها