کد خبر: ۷۷۵۶۲
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴
کرج - معاون گردشگری میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز گفت: با خانه‌مسافرهای متخلف که همکاری لازم برای طی مراحل قانونی و دریافت مجوز فعالیت را ندارند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

به گزارش آرانیوز:مرتضی نیکرو صبح چهارشنبه در جلسه کمیته هماهنگی خانه‌مسافرها در استان البرز اظهار کرد: با توجه به ضرورت ساماندهی تأسیسات گردشگری فاقد مجوز، جلسه کمیته هماهنگی خانه‌مسافر استان با حضور اعضا برگزار شد.

وی بیان کرد: بر این اساس ضمن بررسی موانع و مشکلات مقرر شد علاوه بر شناسایی و معرفی منازلی که واحدهای مسکونی خود را در قالب خانه مسافر در اختیار گردشگران و مسافران قرار می‌دهند با راهنمایی کارشناسان مربوطه نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز با تأکید بر لزوم ساماندهی واحدهای اقامتی افزود: شناسایی، معرفی و برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه مالکان از دیگر برنامه‌های پیش‌رو است.

وی متذکر شد: همچنین مقرر شد با واحدهای متخلف که همکاری لازم برای طی مراحل قانونی و دریافت مجوز فعالیت را ندارند از سوی اداره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی برخورد مقتضی انجام شود.

منبع: مهر
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار