کد خبر: ۷۷۴۴۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با اشاره به نقش تاثیرگذار و بی بدیل این بانک در کمک به توسعه و آبادانی شهرها گفت: در تلاش هستیم در سال جاری با افزایش حمایت از مدیریت شهرها، موانع موجود در پیشرفت پروژه های شهری را مرتفع کنیم.
اولین گام‌ و حمایت تمام قد بانک شهر از پارلمانی شهری /اولویت بانک شهر برای پیشرفت پروژهای شهری و رفع موانع در دستور کار قرار دارد./به گزارش روابط عمومی بانک شهر :ساسانیان  معاون شعب وتوسعه بازاریابی بانک شهر گفت: بانک شهر در بیش از یک دهه فعالیت خود با توان حداکثری،نقش تاثیر گذاری در توسعه زیر ساخت های شهری به خصوص در بخش حمل و نقل عمومی داشته است.
 

به گزارش آرانیوز به نقل از روابط عمومی بانک شهر، بهبود ساسانیان افزود: طی سال های گذشته به واسطه حمایت ها و تعامل بانک شهر با شهرداری ها ؛ اقدامات مناسبی در راستای افزایش خدمات رسانی به شهروندان در حوزه های مختلف به خصوص حمل و نقل عمومی انجام شده است.
ساسانیان با اشاره به بررسی درخواست های مدیریت شهرها از این بانک در کوتاه ترین زمان ممکن، تصریح کرد: تلاش کرده ایم در چارچوب مقررات بانک مرکزی و ضوابط ، دستورالعمل ها و خط مشی بانک خواست شهرداری ها را محقق کنیم.
وی در همین راستا افزود: طی هفته های اخیر نیز نشست های مهمی با شهرداران شهرهای مختلف و کلانشهرها برگزار و ضمن تاکید بر افزایش همکاری ها بر ادامه حمایت بانک از پروژه های شهری تاکید کرده ایم.
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با بیان اینکه خوشبختانه مجموعه اقدامات این بانک در حمایت از مدیریت شهرها باعث افزایش رضایتمندی عمومی شهروندان از عملکرد مدیریت شهرها شده است، تصریح کرد: شهروندان شهرهای سراسر کشور می دانند که سرمایه اصلی ما آنها هستند و مدیران بانک برای خدمت رسانی هرچه بهتر و بیشتر به آنان تمام تلاش خود را انجام می دهند.
ساسانیان در پایان گفت: بانک شهر در بیش از یک دهه فعالیت خود با توان حداکثری ، نقش تاثیرگذاری در توسعه زیرساخت های شهری به خصوص دربخش حمل و نقل عمومی داشته است؛ و درادامه ارتباط با شهرداری های شهرهای کوچک نیز در سال جاری مورد توجه جدی قرار خواهد گرفت.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار