کد خبر: ۷۶۰۲۷
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸
بوشهر- استاندار بوشهر وحدت اسلامی را بسیار مهم دانست و گفت: استان بوشهر نماد همدلی و اتحاد شیعه و سنی است.

به گزارش آرانیوز:احمد محمدی‌زاده صبح دوشنبه در نشست معرفی آئین تکریم و معارفه مشاور اهل سنت استان بوشهر اظهار داشت: در استان بوشهر شاهد همدلی و اتحاد قوی بین اهل سنت و شیعه هستیم.

وی به تلاش دشمنان برای تفرقه‌افکنی در بین مسلمانان اشاره کرد و ادامه داد: ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی در منطقه یکی از مهمترین برنامه‌های دستگاه‌ها و جریانات امنیتی غرب برای نابودی اسلام است.

استاندار بوشهر تقویت همدلی در بین مسلمانان را ضروری دانست و اضافه کرد: در ایران اسلامی باید شیعه و سنی با اتحاد و همدلی با جریاناتی که موجب ناامنی می‌شوند مقابله کرده و از آسایش و امنیت موجود صیانت کنند.

محمدی‌زاده وضعیت امنیتی در کشور را مطلوب توصیف کرد و افزود: در حالی که دشمنان از همه ابزار خود برای ایجاد ناامنی و آشوب در منطقه استفاده می‌کنند، ایران اسلامی با مدیریتی قوی در امنیت قرار دارد.

وی ناامنی را مهمترین راهبرد دشمنان در منطقه دانست و خاطرنشان کرد: ناامن کردن ایران و کشورهای مسلمان منطقه انگیزه دستگاه‌های امنیتی غرب برای حضور در منطقه است.

در این مراسم از تلاش‌های شیخ ابراهیم محمدی مشاور پیشین استاندار در امور اهل سنت قدردانی و شیخ اسماعیل بازدار به عنوان مشاور جدید استاندار معرفی شد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها