کد خبر: ۷۵۵۸۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹
اردبیل- نخستین مرکز نیکوکاری با محوریت خانواده در اردبیل راه‌اندازی شد.

به گزارش آرانیوز:حسین دشتی، مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل اظهار کرد: این مرکز نیکوکاری که با نام مهر محمد (ص) راه‌اندازی شده مختص مساعدت و کمک به خانواده‌های نیازمند و مستمندی است که از هیچیک از نهادهای حمایتی کمکی را دریافت نمی‌کنند.

حسین دشتی ضرورت همکاری چنین مجموعه‌های مردمی را با نهادهای انقلابی در شناسایی گروه‌های نیازمند جامعه یادآور شد و تصریح کرد: به همت خانواده مرحوم حاج محمد رشیدی شیخ احمد این مرکز نیکوکاری ایجاد شده تا با اولویت اقوام و نزدیکان کمک‌ها جمع‌آوری و در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

وی گفت: تمام تلاش مجموعه کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان بر این است تا با جمع‌آوری کمک‌های مردمی بخشی از دغدغه‌های خانواده‌های نیازمند را برطرف کرده و یاریگر خواسته‌ها و مطالبات آنها باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل افزود: در استان اردبیل عمده مراکز نیکوکاری سعی می‌کنند تا به صورت منسجم و محله‌محور خدماتی را ارائه کنند که در این مرکز به صورت خانواده‌محور سعی بر این است تا نیازمندی خانواده‌های بی‌بضاعت احصا شده و در جهت تأمین آنها گام‌های اساسی برداشته شود.

دشتی فعالیت بیش از ۵۷ مرکز نیکوکاری را در سطح استان یادآور شد و خاطر نشان کرد: از طریق این مراکز سعی می‌شود تا در مناسبت‌های مختلف نیازمندی خانواده‌ها احصا و با تأمین آنها در جهت رفع مشکلات گام‌های اساسی برداشته شود.

وی از خانواده‌های با توان مالی مناسب خواست تا با ایجاد مراکز نیکوکاری خانواده‌محور به صورت جمعی و همراه با بستگان و اقوام به کمک نیازمندان واقعی شتافته و به صورت محله‌محور یاریگر آنها باشند.

منبع: مهر
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها