کد خبر: ۷۵۴۸۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۷
میناب - رئیس شورای اسلامی شهر هشتبندی گفت: خودروهای حامل سوخت قاچاق بی محابا در محور اصلی هشت بندی و میناب جولان می دهند و جان مردم را به خطر انداخته اند.

به گزارش آرانیوز:حجت الاسلام محمد پورمحمدی در تشریح حادثه تصادف سواری سوخت قاچاق عنوان کرد: عصر شنبه در پی وقوع سانحه تصادف بین سواری پژو پارس با یک دستگاه سواری پراید حامل سوخت قاچاق منجر به حادثه هولناکی شد. متاسفانه از تعداد و آمار کشته های این سانحه هولناک اطلاعاتی در دست نیست و موضوع در حال پیگیری است.

پورمحمدی تصریح کرد: جولان قاچاقچیان سوخت ماه هاست که به معضلی برای مردم منطقه توکهور و هشتبندی بوده و درخواست های مکرر مردمی برای ساماندهی خودروهای حامل سوخت بی سرانجام بوده است.

وی تصریح کرد: شورای اسلامی شهر هشتبندی به صورت مستمر از طریق فرمانداری خواستار برخورد جدی با خودروهای حامل قاچاق سوخت بوده است که متاسفانه در شورای تامین شهرستان اقدام عاجلی در این رابطه صورت نپذیرفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر هشت بندی خاطرنشان کرد: جولان آزادانه خودروهای حامل سوخت قاچاق با سرعت بی محابا در مرکز شهر هشتبندی جان مردم به ویژه زنان و دانش آموزان را به شدت در معرض خطر جدی قرار داده است‌.

وی گفت: مردم و خانواده ها در محور ارتباطی هشتبندی به میناب هنگام عزیمت به مرکز شهرستان با ترس و اضطراب شدید به دلیل جولان بی سابقه خودروهای حامل سوخت قاچاق خود را به مقصد می رسانند.

پورمحمدی گفت: مسئولان ذیربط یا فروش سوخت را در مناطق ساحلی آزاد کنند یا به طور قاطع با قاچاق سوخت برخورد کنند تا جان مردم در امان باشد.

وی افزود: از استاندار جدید هرمزگان انتظار است به صورت قاطع و جهادی در ساماندهی مساله قاچاق سوخت ورود کنند تا یک بار برای همیشه شاهد ریشه کن شدن این معضل با بکارگیری ابزارهای قانونی باشیم‌.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها