کد خبر: ۷۵۲۲۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۳
زاهدان - نشان فداکاری مصوب فرماندهی معظم کل قوا توسط فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به سرهنگ خلبان «ولی رحمانی»، فرمانده دانشکده هوانیروز و مدیر طرح‌های محرومیت زدایی نزاجا اهدا شد.

به گزارش آرانیوز:نشان فداکاری مصوب فرماندهی معظم کل قوا، توسط فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به سرهنگ خلبان ولی رحمانی، فرمانده دانشکده هوانیروز و مدیر طرح‌های محرومیت زدایی نزاجا اهدا شد.

امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران که به همراهی امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش برای بازدید از توان رزمی یگان‌های ارتش به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده است، در شهرستان خاش، نشان فداکاری مصوب فرماندهی معظم کل قوا را به سرهنگ خلبان ولی رحمانی اهدا کرد.

سرهنگ خلبان ولی رحمانی، فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش و مدیر طرح‌های محرومیت‌زدایی نزاجا، برای خدمت به مردم سیستان و بلوچستان، در خاش مستقر بود که پس از دریافت این نشان گفت: جان و دلم را در اطاعت از سلسله مراتب فرماندهی در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی و نیز در خدمت به مردم وقف کرده‌ام و هر اقدامی انجام شده است انجام وظیفه سربازی بوده است.

وی اهدای جان را در دفاع از مردم و خدمت به مردم تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا و سلسله مراتب فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی ایران را افتخار سربازی خود دانست.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار