کد خبر: ۷۴۵۳۰
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۶
گروه استان‌ها ـ در جلسه امروز هیئت دولت، "سید‌علی احمدزاده" ‌به‌عنوان استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد رأی اعتماد گرفت.

به گزارش آرانیوز، در جلسه امروز هیئت دولت، «سیدعلی احمدزاده» به عنوان استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد رأی اعتماد گرفت.‌

آیت‌الله رئیسی پس از رای اعتماد دولت به استانداران جدید بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد، برخورداری از روحیه انقلابی و کارآمدی را از شاخصه‌های اصلی انتخاب مدیران و استانداران دانست و تأکید کرد: امروز همه وظیفه داریم با حرکت جهادی و انقلابی و با اولویت‌بندی نسبت به رفع مشکلات مردم گام برداریم.

رئیس جمهور اظهار داشت: از استانداران انتظار داریم مهم‌ترین مسایل و مشکلات مردم استان را شناسایی کنند و همه ظرفیت‌ها را برای برطرف ساختن مشکلات به کار بگیرند.

بیشتر بخوانید

وی تصریح کرد: استانداران باید مشکلات اصلی استان را شناسایی کنند و براساس برنامه و اولویت و با حرکت انقلابی و جهادی و با میدان دادن به جوانان و جوانگرایی در مسیر برطرف ساختن مشکلات حرکت کنند.

سیدعلی احمدزاده استاندار جدید کهگیلویه و بویر‌احمد ‌دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در رشته حقوق خصوصی به ترتیب از دانشگاه های قم و تربیت مدرس و نیز کارشناسی ارشد در رشته مدیریت دولتی و کارشناسی حقوق قضایی به ترتیب از مرکز مدیریتی دولتی و دانشگاه قم است.

سوابق مدیریتی سیدعلی احمدزاده

معاون اداری و مالی مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه

معاون برنامه‌ریزی، اقتصادی و اداری و مالی استانداری قم

معاون توسعه منابع انسانی و اداری و مالی استانداری قم

فرماندار گچساران

معاون سازمان تعزیرات حکومتی کشور

عضو هیئت امنای منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

عضو هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم

عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر

مدیرکل حفاظت و پیشگیری حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه (جایگاه معاونت) به‌مدت 7 سال

عضو هیئت برنامه‌ریزی معاونت برنامه‌ریزی وزارت کشور.

انتهای پیام/542/س+

منبع: تسنیم
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار