کد خبر: ۷۴۵۱۲
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳
ایلام - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات خادم فعالان حوزه فرهنگی است، گفت: خدمت بی‌منت اساس کار این سازمان است.

به گزارش آرانیوز:حجت‌الاسلام محمد قمی صبح چهارشنبه در آئین تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام اظهار کرد: رشادت‌های مردم ایلام در طول دفاع مقدس و میزبانی زوار امام حسین (ع) در اربعین قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه به دنبال ارتقای فعالیت‌های فرهنگی در استان ایلام هستیم، افزود: ایلام به دلایل مختلف از استان‌های مهم برای سازمان تبلیغات است و از همه توان برای ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی در این استان استفاده خواهیم کرد.

حجت الاسلام قمی تصریح کرد: سازمان تبلیغات خادم فعالان حوزه فرهنگی است و خدمت بی منت اساس کار این سازمان است.

وی با اشاره به مردمی کردن فعالیت‌های سازمان تبلیغات در دوره جدید، افزود: مردم ایلام و مهران در طول سال توفیق میزبانی از زوار امام حسین (ع) را دارند و سازمان تبلیغات قطعاً به فعالیت‌های فرهنگی در ایام اربعین در این استان توجه ویژه خواهد داشت.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اضافه کرد: فرهنگ اربعینی لازمه کار فرهنگی و تبلیغی است، قطعاً از مشورت‌ها و نقطه نظرات روحانیون، نخبگان و صاحب‌نظران استان برای ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی در استان استفاده خواهد شد.

گفتنی است، در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات حجت الاسلام محمد فتاحی، مدیرکل پیشین تبلیغات اسلامی استان ایلام، حجت الاسلام نجفی به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان ایلام معرفی شد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار