کد خبر: ۷۴۴۸۸
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۵
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه در دوره ششم مدیریت شهری چنانچه سوء‌استفاده‌ای از اموال شهرداری توسط هر فردی انجام شده باشد، پیگیری می‌‌کنیم، گفت: در صورت مشاهده اینگونه تخلفات، طبق قانون رفتار خواهیم کرد.
واکنش چمران به تخلفات دوره پنجم شورای شهر تهران و حیف و میل کردن اموال شهرداری

به گزارش آرانیوز / مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اعزام 300 نفر از نیروهای شهرداری تهران به کربلای معلی برای مراسم اربعین حسینی اظهار کرد: روز گذشته این تعداد نیرو با بدرقه علیرضا زاکانی شهردار تهران به کربلا و نجف اعزام شدند.

وی تصریح کرد: از این تعداد نیرو قرار است بخشی در کربلا و بخشی در نجف مستقر شوند و فعالیت خود را در حوزه پیش‌بینی شده (نظافت و رفت‌وروب) انجام دهند. همچنین بنابر اعلام شهرداری تهران، این نیروها بعد از دو روز  بعد از مراسم اربعین به کشور بازخواهند گشت.

رئیس شورای شهر تهران گفت: همچنین 3 الی 4 نفر از اعضای شورای شهر تهران برای اعزام به کربلا مشخص شدند که اسامی آنها عبارتند از: مهدی پیرهادی، مهدی بابایی، حبیب کاشانی و احتمالاً مهدی اقراریان که آنها نیز به کربلا اعزام خواهند شد.

چمران همچنین در رابطه با تخصیص 6 میلیارد تومان از سوی شهرداری تهران برای اربعین امسال گفت: طبق مصوبه اخیر شورا این رقم از سوی شهرداری تهران تخصیص یافته است.

وی در ادامه با اشاره به تذکر روز گذشته ناصر امانی درباره تفاهمنامه و قرارداد یکی از نمایندگان دوره ششم مجلس برای یک زمین و باغ 4 هزار متری در منطقه 3 گفت: اینگونه قرارداد و تفاهمنامه‌ها تخلفاتی است که قطعاً ما در این دوره به آنها رسیدگی خواهیم کرد.

رئیس شورای شهر تهران گفت: همچنین در جلسات آتی و در صورتی که با اینگونه تخلفات روبرو بشویم بر اساس قانون رفتار خواهیم کرد، چرا که این حق شهروندان تهرانی است که بدانند چه اتفاقاتی در شهر انجام شده است.

 

 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار