کد خبر: ۷۴۴۷۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۴
عضو شورای اسلامی شهر تهران امروز از واگذاری باغی به‌مساحت ۴هزار مترمربع با امضای دو عضو سابق شورای شهر تهران و شهردار منطقه ۳ خبر داد؛ با پیگیری تسنیم هویت این فرد مشخص شد.
افشاگری ناصر امانی عضو شورای شهر تهران از واگذاری غیرقانونی باغ ۴۰۰۰متری به خانم
 

به گزارش آرانیوز، ناصر امانی امروز در جلسه شورای اسلامی شهر تهران پرده از یک تخلف بزرگ در تیم مدیریت سابق شهری تهران برداشت؛ وی در توضیح این تخلف گفت: "در یک پروژه در منطقه 3، زمینی (باغی) که در اختیار سازمان فرهنگی هنری شهرداری بوده تحویل شهرداری منطقه 3 شده است که براساس تفاهم‌نامه امضاشده قرار بوده شهرداری هزینه 20میلیارد تومانی را برای این باغ انجام دهد و در بازه زمانی 10ساله آن را در اختیار یکی از خانم‌های ادوار مجلس (دوره ششم) قرار بدهد.

در دو بند از این تفاهم‌نامه آمده است که جهت استفاده برای کافه، فروشگاه عرضه محصولات صنایع دستی و کتابفروشی این باغ می‌تواند توسط این خانم به اشخاص حقیقی و ثالث اجاره داده شود! همچنین در بند دیگری آمده است که هرگونه مالیات، عوارض و هزینه‌های نگه‌داشت، حفاظت و... به‌عهده مالک (شهرداری) است.

این باغ در زمینی به‌مساحت 4هزار مترمربع و 600 مترمربع اعیانی با امضای دو عضو سابق شورای شهر تهران و شهردار منطقه 3 به این خانم واگذار شده است؛ از آقای زاکانی، شهردار تهران خواهش می‌کنیم که به این موضوع رسیدگی کند."

اما در پی این اظهارات امانی، با پیگیری‌ خبرنگار تسنیم مشخص شد فرد متهم مورد اشاره، خانم "ف.ر." نماینده اصلاح‌طلب دوره ششم مجلس شورای اسلامی است که زمین اشاره‌شده به‌صورت ویژه و خارج از رویه مرسوم، به وی واگذار شده است!

از دو عضو شورای شهر سابق تهران که واگذای این باغ را امضا کرده‌اند نیز می‌توان به "م.ه." اشاره کرد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار