کد خبر: ۷۴۲۸۳
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۴
یزد- معاون خواهران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد از برگزاری هشتمین دوره پاسداشت زنان مجاهد مسلمان با عنوان لشکر فرشتگان خبر داد.

به گزارش آرانیوز:فاطمه گل وردزاده  اظهار داشت: این مراسم با هدف تجلیل از بانوان مجاهد، ایثارگر و مادران و همسران شهید برای هشتمین سال متوالی با شعار «ما ز نسل مادریم، فرشته و مجاهدیم» از سوی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان برگزار می‌شود.

وی افزود: یادواره لشکر فرشتگان یکشنبه ۲۸ شهریورماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در سالن فرهنگ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان واقع در بلوار دانشجو (ویژه خواهران) برگزار خواهد شد.

معاون خواهران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد با بیان اینکه این برنامه با رویکرد دانش آموز محور برگزار می شود، گفت: حدود ۱۰۰ دانش آموز از سه ماه قبل تاکنون در جریان برگزاری یادواره تلاش کردند که از جمله آثار و برکات آن تولید محتوای رسانه ای با هدف معرفی بانوان شهید و مجاهد و انتشار در فضای مجازی بوده است.

گل وردزاده با اشاره به برنامه‌های این مراسم عنوان کرد: سخنرانی دو تن از زنان مجاهد، اجرای تئاتر دانش آموزی و تجلیل از بانوان مجاهد و ایثارگر از برنامه‌های شاخص این مراسم است.

وی افزود: در راستای هشتمین یادواره لشکر فرشتگان، امسال ۲۰ سرگذشت پژوهی از بانوان مجاهد در سطح استان در قالب گروه های دانش آموزی انجام شده است تا دانش آموزان با سبک زندگی این عزیزان آشنا و آنها را الگویی برای زندگی خود قرار دهند.

برگزاری مسابقه دانش آموزی دومینو و طراحی و بارگذاری پروفایل مشترک نیز در بین دانش آموزان از دیگر برنامه هایی بود که در راستای برگزار شده بود.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد ۵ هزار عضو دارد که حدود ۳ هزار نفر از آنان را دانش آموزان دختر تشکیل می‌دهند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار