کد خبر: ۷۳۲۴۴
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۸
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: کالاهای اساسی با کوتاه‌ترین رویه‌های گمرکی و بدون رسوب به مقاصد هدف در سراسر کشور حمل می‌شوند.

به گزارش آرانیوز:به نقل از اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، بهروز آقایی از ورود چهار فروند کشتی صادراتی و کالای اساسی به بندر شهید بهشتی چابهار خبر داد و افزود: این کشتی‌ها شامل دو محموله ۱۳۶ هزار تنی گندم فله و یک کشتی حامل ۶۴ هزار تن ذرت فله و یک کشتی جهت صادرات مواد معدنی است که در لنگرگاه بندر شهید بهشتی چابهار آماده پهلوگیری و شروع عملیات تخلیه و بارگیری می‌باشند.

آقایی در خصوص فرآیند ترخیص و خروج مطلوب این محموله‌ها گفت: با زیرساخت‌های ایجاد شده در این بندر اقیانوسی و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن تخلیه و بارگیری امکان پهلودهی و تخلیه انواع کشتی و گروه‌های کالایی در کوتاه‌ترین زمان و بهترین کیفیت فراهم می‌باشد.

وی افزود: با توجه به تعامل مطلوب در اداره کل بنادر و دریانوردی با سایر ارگان‌های مرتبط، تمامی کالاهای وارداتی علی الخصوص کالاهای اساسی با کوتاه‌ترین رویه‌های گمرکی و بدون رسوب به مقاصد هدف در سراسر کشور حمل می‌شوند.

آقایی ادامه داد: گندم، جو دامی، ذرت، برنج، شکر، محصولات کشاورزی، روغن نباتی و مواد غذایی از جمله کالاهای اساسی است که از طریق بندر چابهار وارد می‌شود

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار