کد خبر: ۷۳۰۳۰
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
بیژن مقدم، کاوه اشتهاردی و ایمان شمسایی سه چهره اصلی مطرح شده برای تصدی سمت معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد هستند.
موج تغییرات به معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد هم رسید ،سکان دار معاونت مطبوعاتی دولت سیزدهم کیست/اسامی ۳ گزینه اصلی روی پیشخوان آرانيوز
 

به گزارش آرانیوز، یکی از کارهای اصلی محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد دولت سیزدهم بعد از کسب رای اعتماد از مجلس انتصاب معاونت‌های مدنظر در وزارت ارشاد است. یکی از معاونت‌های مهم در این میان معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد است.

در سالهای اخیر رسم بود که این معاونت از میان افراد آشنا به رسانه انتخاب می‌شد تا باب تعامل با رسانه‌ها و دولت با شیوه‌ای رسانه‌ای به سرانجام برسد. در این میان شنیده‌های خبرنگار مهر نشان می‌دهد برای تصدی این سمت با چهره‌های شناخته شده این سمت وارد مذاکره شده که در میان نام بیژن مقدم کاوه اشتهاردی و ایمان شمسایی دیده می‌شود.

بیژن مقدم از روزنامه‌نگاران باسابقه کشور است که در سابقه خود سردبیری خبرگزاری فارس، مدیر عامل مؤسسه فرهنگی جام جم و مدیر مسئول روزنامه جام جم و سایت الف را دارد. عضویت در شورای راهبردی شبکه چهار سیما و عضویت در کمیته تدوین و اصلاح قانون مطبوعات و نظام جامع رسانه‌ای از دیگر سوابق او بشمار می‌رود.

کاوه اشتهاردی هم دیگر گزینه این سمت که اگرچه چندسالی است کارش را در خارج رسانه دنبال می‌کند اما در سال‌های دور فعالیت رسانه‌ای داشته است. دبیری «کمیته تبلیغات شورایعالی امنیت ملی»، سرپرستی موسسه مطبوعاتی ایران و مدیرمسئولی مجله رمز عبور هم از جمله سوابق وی است.

ایمان شمسایی دیگر گزینه تصدی این سمت است. ایمان شمسایی در سابقه خود قائم مقام خبرگزاری مهر را دارد. فعالیت در خبرگزاری جمهوری اسلامی، روزنامه جام جم، روزنامه همشهری، مدیرمسئول و سردبیر خبرگزاری شهر، سردبیر خبرگزاری مهر، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی قدس و مدیر مسئول روزنامه قدس وابسته به آستان قدس رضوی از سوابق وی است. وی هم اکنون مشاور اموررسانه‌ای و ارتباطات رئیس و دبیر کمیته اطلاع رسانی سازمان بازرسی کل کشور است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار