کد خبر: ۷۲۸۳۹
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۷
قزوین-معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری سه هزار و ۲۴۸ میلیارد ریال تسهیلات به بهره برداران بخش کشاورزی این استان پرداخت شده است.

به گزارش آرانیوز:به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین حمیدرضا تبسمی صبح چهارشنبه در حاشیه جلسه شورای معاونین و مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌ها با اعلام این خبر افزود: طی ۵ ماهه نخست سال جاری، بیش از پنج هزار و ۲۰۷ میلیارد ریال تقاضای تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند، که تاکنون از این میزان تسهیلات معرفی شده، مبلغ سه هزار و ۲۴۸ میلیارد ریال به چهار هزار و ۵۹۶ پرونده اختصاص یافته است.

تبسمی با اشاره به اینکه در ۵ ماهه اول سال جاری بیشترین میزان جذب تسهیلات با مبلغ بیش از یک هزار و ۲۷۹ میلیارد ریال مربوط به تسهیلات سرمایه در گردش در حوزه محصولات زراعی بوده است، تصریح کرد: طی این مدت در راستای حمایت از خرید توافقی کشمش بیش از ۳۴۳ میلیارد ریال تسهیلات برای خرید حدود یک هزار و ۸۵۶ تن کشمش پرداخت شده است که از این لحاظ، استان قزوین رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: همچنین از محل تسهیلات رونق تولید نیز ۳۲ پرونده با مبلغ ۵۳۸ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال مصوب و متقاضیان جهت دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

این مقام مسئول اضافه کرد: از این میزان تاکنون ۱۸ فقره پرونده به مبلغ ۱۴۸ میلیارد و ۵۱۸ میلیون ریال توسط بانک‌های عامل (ملی، صادرات، کشمش، سپه و توسعه تعاون) به متقاضیان پرداخت شده است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار