کد خبر: ۷۱۵۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۸
سنندج- شهردار سنندج با اعلام رسمی در جمع خبرنگاران از سمت خود کناره گیری کرد.

به گزارش آرانیوز:روز سه شنبه نشست خبری شهردار سنندج در آخرین روز فعالیت رسمی شورای اسلامی دور پنجم در سالن جلسات شهرداری مرکزی این شهر برگزار شد.

حشمت الله صیدی در این نشست سه ساعته با تشریح اقدامات و فعالیت‌های چهار ساله خود و مجموعه مدیریتی شهرداری سنندج اظهار کرد: طی این چهار سال با تمام توان در راستای خدمت به شهروندان سنندجی تلاش کردم و علاوه بر افزایش درآمدهای شهرداری در زمینه افزایش سرانه فضای سبز و طرح‌های عمرانی نیز اقدامات قابل دفاعی را انجام دادیم که آیندگان در مورد عملکرد ما قضاوت خواهند کرد.

وی در ادامه سخنان خود اعلام کرد: دیگر تمایلی برای همکاری با شورای جدید شهر سنندج در مسئولیت شهرداری ندارم و امروز به صورت رسمی از این مسئولیت کناره گیری می‌کنم.

صیدی اظهار داشت: طی بیانیه‌ای نیز دلایل خود را برای عدم همکاری با شورای جدید شهر و عدم ادامه مسئولیت در شهرداری اعلام عمومی خواهم کرد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

کوت عبدالله یکی از شاهرگهای ورودی کلانشهر اهواز و با جمعیت ۵۶۲۵۲ نفرمحسوب می شود/شهرداری کوت عبدالله به کارگاه عمرانی تبدیل می شود. و شورای شهر با سید سعید باب المراددر میدان/اعتماد،مهره تایید اعضای شورای شهرو استقبال چشمگیر مردم ولایتمدار، مدیران و کارکنان شهرداری کوت عبدالله( شهرستان کارون) از انتخاب متخصص با برنامه، مرد عمران،مدیر جهادی میدانی و مردمی از سید سعید باب المرادبه عنوان شهردار کوت عبدالله/حکم‌ سعید باب المراد گزینه منتخب شورای شهر کارون در کارتابل استاندار خوزستان/ شاه کلید شهرداری کوت عبدالله در دست مردی از جنس مردم و یک انتخاب طلایی و چشم اندازی روش در انتظار شهرستان کارون/مردم‌‌شهرستان کارون در انتظار دمیدن روحی تازه در کالبد شهرداری کوت عبدالله هستند /مدیریت شهری جای آزمون و خطا نیست/نوید نشاط در شهرستان کارون احساس خواهد شد./ باب المراد:سرمایه گذاران باید به سمت مناطق محروم هدایت شوند و یک برنامه های کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت به استقبال شهرداری کوت عبدالله آمدم./دیدار باب المراد گزینه منتخب شورای شهر و نشست با برخی نمایندگان مجلس و مدیران ارشد استان بر جذب اعتبارات ملی واستانی خبر داد./ عملکرد باب المراد در منطقه یک شهرداری اهوازدر سالهای اخیر بر کسی پوشیده نیست و نمونه آن ساماندهی خیابان امام خمینی (ره) است