کد خبر: ۷۱۵۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۸
سنندج- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان گفت: دانش آموزان استان در سی و نهمین جشنواره مسابقات فرهنگی و هنری موفق به کسب ۴۶ رتبه برتر شدند.

به گزارش آرانیوز:حجت الله نریمانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این جشنواره در چهار مرحله مدرسه‌ای، منطقه‌ای، استانی و کشوری در شش بخش شامل هنرهای آوایی، فیلم و هنرهای نمایشی، هنرهای دستی و تجسمی، آفرینش‌های ادبی، بخش رسانه و فضای مجازی و بخش نقد برگزار شد.

وی افزود: در مجموع ۸۰ رشته و گرایش مختلف را شامل می‌شود که به صورت غیر حضوری برگزار شد.

نریمانی اعلام کرد: در مرحله آموزشگاهی این دوره از مسابقات ۱۷۸ هزار نفر از دانش آموزان سه دوره تحصیلی استان شرکت کردند که پس از داوری آثار در مرحله استانی در دوره متوسطه اول ۱۶۰ نفر و در دوره متوسطه دوم ۲۰۵ نفر به عنوان برگزیده استانی معرفی شدند.

وی افزود: در دوره متوسطه اول ۲۰ اثر برتر و در دوره متوسطه دوم ۱۵۰ اثر برتر به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

نریمانی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: پس از داوری مرحله کشوری مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری فردا همزمان با عید سعید غدیر خم برگزار و دانش آموزان استان کردستان در مجموع با کسب ۴۶ رتبه برتر کشوری شامل شش رتبه اول، سه رتبه دوم، پنج رتبه سوم و ۳۲ رتبه برگزیده کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشتند.

معاون پرورشی و فرهنگی استان ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به تمامی دانش آموزان استان و دست اندرکاران امر، گفت: این موفقیت مرهون تلاش کلیه مسئولین اداره فرهنگی و هنری استان کردستان، شهرستان‌ها و مناطق است و امیدواریم این روند در سنوات آتی تکرار شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

کوت عبدالله یکی از شاهرگهای ورودی کلانشهر اهواز و با جمعیت ۵۶۲۵۲ نفرمحسوب می شود/شهرداری کوت عبدالله به کارگاه عمرانی تبدیل می شود. و شورای شهر با سید سعید باب المراددر میدان/اعتماد،مهره تایید اعضای شورای شهرو استقبال چشمگیر مردم ولایتمدار، مدیران و کارکنان شهرداری کوت عبدالله( شهرستان کارون) از انتخاب متخصص با برنامه، مرد عمران،مدیر جهادی میدانی و مردمی از سید سعید باب المرادبه عنوان شهردار کوت عبدالله/حکم‌ سعید باب المراد گزینه منتخب شورای شهر کارون در کارتابل استاندار خوزستان/ شاه کلید شهرداری کوت عبدالله در دست مردی از جنس مردم و یک انتخاب طلایی و چشم اندازی روش در انتظار شهرستان کارون/مردم‌‌شهرستان کارون در انتظار دمیدن روحی تازه در کالبد شهرداری کوت عبدالله هستند /مدیریت شهری جای آزمون و خطا نیست/نوید نشاط در شهرستان کارون احساس خواهد شد./ باب المراد:سرمایه گذاران باید به سمت مناطق محروم هدایت شوند و یک برنامه های کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت به استقبال شهرداری کوت عبدالله آمدم./دیدار باب المراد گزینه منتخب شورای شهر و نشست با برخی نمایندگان مجلس و مدیران ارشد استان بر جذب اعتبارات ملی واستانی خبر داد./ عملکرد باب المراد در منطقه یک شهرداری اهوازدر سالهای اخیر بر کسی پوشیده نیست و نمونه آن ساماندهی خیابان امام خمینی (ره) است