کد خبر: ۷۱۳۷۹
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۲
همدان - دادستان همدان گفت: در بازدید از زندان همدان با ۶۰ زندانی به صورت چهره به چهره ملاقات و گفتگوهایی به منظور رفع مشکلات و خواسته‌های آنان انجام شد.

به گزارش آرانیوز:حسن خانجانی موقر اظهار کرد: از زندان همدان برای رسیدگی به امور زندانیان بازدید شد و در این بازدید با ۶۰ زندانی به صورت چهره به چهره ملاقات و گفتگوهایی به منظور رفع مشکلات و خواسته‌های آنان انجام شد.

دادستان همدان ادامه داد: در نهایت پس از بررسی‌های انجام شده به برکت ایام غدیر دو نفر از زندانیان با مرخصی پایان حبس، آزاد و ۵۰ نفر مشمول مرخصی یا رأی باز یا رأی کار شدند.

خانجانی موقر افزود: اگر مجرمی جرمی مرتکب شده که مجازاتش حبس است، برای اصلاح باید مدتی در زندان بماند، اما باید دقت داشت تا در زندان به گونه‌ای با او برخورد شود که هنگام آزادی به جامعه بازگردد.

وی تصریح کرد: بی تردید نقش فعالیت‌های فرهنگی در اصلاح و تربیت و بازگشت زندانی به زندگی اثرات مثبتی در جامعه دارد و توجه به روحیه آنان و خانواده‌هایشان به ویژه در اعیاد امر مهمی است که نباید از آن غاقل ماند.

دادستان همدان افزود: چه بسا با فعالیت‌های فرهنگی دیگری نیز همچون طرح حبل المتین و قرآن آموزی، زندانیان بسیاری در رفتار و کردار خود تجدید نظر کنند و با طرز تفکر و آینده نگری مثبتی به آغوش خانواده خود بازگردند و دیگر راه خلاف را در پیش نگیرند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار