کد خبر: ۷۱۳۶۲
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۲
یاسوج- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: اولین مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری شهرستان بویراحمد افتتاح شد.

به گزارش آرانیوز:علیرضا ملک پور ظهر شنبه در حاشیه افتتاح مرکز درمان ناباروری کوثر در یاسوج افزود: این مرکز روزانه ظرفیت ویزیت ۲۰ بیمار را دارد که سونوگرافی و مشاوره‌های مورد نیاز برای آنها انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه این مرکز، دومین مرکز «آی. وی اف» دولتی استان بوده که در بیمارستان شهید جلیل یاسوج افتتاح شد، گفت: این مرکز یکی از بزرگترین مراکز «آی. وی. اف»، کشور است که در این مرکز، همکاران فوق تخصص زنان و زایمان و همکاران دکترای جنین شناسی در راستای کمک به زوج‌های نابارور خدمات رسانی می‌کنند.

ملک پور این مرکز را با برخورداری از امکانات پیشرفته، یک مجموعه درمانی کامل عنوان کرد و افزود: مرکز درمان ناباروری کوثر از لحاظ تجهیزات و فضای فیزیکی، یکی از مراکز شاخص درمان ناباروری در کشور بوده و در فضایی به مساحت ۷۰۰ متر مربع ایجاد شده است.

وی اعتبار ساخت و تجهیز این مرکز را بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این مرکز دارای ۱۲ تخت بوده و دارای دو بخش درمانگاه و «آی. وی. اف» است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

کوت عبدالله یکی از شاهرگهای ورودی کلانشهر اهواز و با جمعیت ۵۶۲۵۲ نفرمحسوب می شود/شهرداری کوت عبدالله به کارگاه عمرانی تبدیل می شود. و شورای شهر با سید سعید باب المراددر میدان/اعتماد،مهره تایید اعضای شورای شهرو استقبال چشمگیر مردم ولایتمدار، مدیران و کارکنان شهرداری کوت عبدالله( شهرستان کارون) از انتخاب متخصص با برنامه، مرد عمران،مدیر جهادی میدانی و مردمی از سید سعید باب المرادبه عنوان شهردار کوت عبدالله/حکم‌ سعید باب المراد گزینه منتخب شورای شهر کارون در کارتابل استاندار خوزستان/ شاه کلید شهرداری کوت عبدالله در دست مردی از جنس مردم و یک انتخاب طلایی و چشم اندازی روش در انتظار شهرستان کارون/مردم‌‌شهرستان کارون در انتظار دمیدن روحی تازه در کالبد شهرداری کوت عبدالله هستند /مدیریت شهری جای آزمون و خطا نیست/نوید نشاط در شهرستان کارون احساس خواهد شد./ باب المراد:سرمایه گذاران باید به سمت مناطق محروم هدایت شوند و یک برنامه های کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت به استقبال شهرداری کوت عبدالله آمدم./دیدار باب المراد گزینه منتخب شورای شهر و نشست با برخی نمایندگان مجلس و مدیران ارشد استان بر جذب اعتبارات ملی واستانی خبر داد./ عملکرد باب المراد در منطقه یک شهرداری اهوازدر سالهای اخیر بر کسی پوشیده نیست و نمونه آن ساماندهی خیابان امام خمینی (ره) است