کد خبر: ۷۱۳۴۰
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه ولایت امیرالمومنین علی (ع) دژ مستحکم شیعیان است، گفت: باید تلاش کنیم تا به صورت عملی سیره علوی را در جامعه ترویج دهیم.

به گزارش آرانیوز:آیت الله سید محمد شاهچراغی ظهر شنبه در دیدار با مسئولان دادگستری استان سمنان به میزبانی دفتر خود با بیان اینکه عید غدیر، عید ولایت‌مداری است، تاکید کرد: ولایت امیرالمومنین علی (ع) همچون دژ محکمی است که در روایات متعدد بیان شده و انسان‌ها را از عذاب دور نگه می‌دارد.

وی با بیان اینکه می‌بایست تلاش کنیم تا سیره علوی را در جامعه بسط و گسترش دهیم، افزود: هر کس در مقام و منصبی که دارد چه در حوزه مسئولیتی خود و چه در سطح جامعه می‌بایست تلاش کند تا جامعه‌مان به سمت سیره علوی سوق داده شود.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به ضرورت اخلاق مداری در سطح جامعه، گفت: باید تلاش کنیم تا فارغ از هر مقام و منصبی که داریم، اخلاق مدار باشیم تا در یاد مردم باقی بمانیم. اخلاق مداری می‌تواند به ما کمک کند تا در کنار مردم بوده و مشکلات شأن را درک کنیم.

آیت الله شاهچراغی رضایتمندی خدا و مردم را محور مسئولیت و منصب‌داری دانست و تاکید کرد: ولایت فقیه در ایران دنباله ولایت امیرالمومنین (ع) است لذا باید همگی ولایت مدار باشیم.

به گزارش مهر، مسئولان بسیج حقوقدانان استان سمنان نیز در این دیدار حضور داشتند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

کوت عبدالله یکی از شاهرگهای ورودی کلانشهر اهواز و با جمعیت ۵۶۲۵۲ نفرمحسوب می شود/شهرداری کوت عبدالله به کارگاه عمرانی تبدیل می شود. و شورای شهر با سید سعید باب المراددر میدان/اعتماد،مهره تایید اعضای شورای شهرو استقبال چشمگیر مردم ولایتمدار، مدیران و کارکنان شهرداری کوت عبدالله( شهرستان کارون) از انتخاب متخصص با برنامه، مرد عمران،مدیر جهادی میدانی و مردمی از سید سعید باب المرادبه عنوان شهردار کوت عبدالله/حکم‌ سعید باب المراد گزینه منتخب شورای شهر کارون در کارتابل استاندار خوزستان/ شاه کلید شهرداری کوت عبدالله در دست مردی از جنس مردم و یک انتخاب طلایی و چشم اندازی روش در انتظار شهرستان کارون/مردم‌‌شهرستان کارون در انتظار دمیدن روحی تازه در کالبد شهرداری کوت عبدالله هستند /مدیریت شهری جای آزمون و خطا نیست/نوید نشاط در شهرستان کارون احساس خواهد شد./ باب المراد:سرمایه گذاران باید به سمت مناطق محروم هدایت شوند و یک برنامه های کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت به استقبال شهرداری کوت عبدالله آمدم./دیدار باب المراد گزینه منتخب شورای شهر و نشست با برخی نمایندگان مجلس و مدیران ارشد استان بر جذب اعتبارات ملی واستانی خبر داد./ عملکرد باب المراد در منطقه یک شهرداری اهوازدر سالهای اخیر بر کسی پوشیده نیست و نمونه آن ساماندهی خیابان امام خمینی (ره) است