کد خبر: ۷۱۳۱۰
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۹
اشتهارد - فرماندار اشتهارد از اوج‌گیری بیماری کووید - ۱۹ در این شهرستان خبر داد و گفت: میزان بیماران کرونایی شناسایی شده در روزهای اخیر افزایش یافته است.

به گزارش آرانیوز:فرهاد شیبک بعد از ظهر شنبه در هشتمین جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونای شهرستان اشتهارد که در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: وضعیت کرونا در این شهرستان از نارنجی به قرمز تغییر کرده است و افزایش چشمگیر بیماران شناسایی شده مبتلا به این ویروس هستیم.

وی با اشاره به روند رو به رشد بیماری کووید - ۱۹ در نقاط مختلف کشور بیان کرد: با وجود تمامی تلاش‌ها و حساسیت‌هایی که شبکه و مرکز بهداشت و درمان اشتهارد داشتند، روند ابتلاء به این بیماری در این شهرستان هم رو به فزونی گذاشته است.

فرماندار اشتهارد تصریح کرد: بی‌توجهی عموم مردم به استفاده از ماسک و عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی فردی و عمومی و حضور در تجمعات غیرضروری یکی از عوامل اصلی افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در این دوره است.

وی با انتقاد از برخی دستگاه‌های خدمات‌رسان متذکر شد: طی ماه‌های اخیر نیز برخی دستگاه‌های خدمات‌رسان به وظایف محوله که در قالب مصوبات ستاد کرونا اعلام شده بود بی‌توجهی و یا کم‌توجهی داشته‌اند که تأکید می‌کنیم این دستگاه‌ها به وظایف خود عمل کنند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

کوت عبدالله یکی از شاهرگهای ورودی کلانشهر اهواز و با جمعیت ۵۶۲۵۲ نفرمحسوب می شود/شهرداری کوت عبدالله به کارگاه عمرانی تبدیل می شود. و شورای شهر با سید سعید باب المراددر میدان/اعتماد،مهره تایید اعضای شورای شهرو استقبال چشمگیر مردم ولایتمدار، مدیران و کارکنان شهرداری کوت عبدالله( شهرستان کارون) از انتخاب متخصص با برنامه، مرد عمران،مدیر جهادی میدانی و مردمی از سید سعید باب المرادبه عنوان شهردار کوت عبدالله/حکم‌ سعید باب المراد گزینه منتخب شورای شهر کارون در کارتابل استاندار خوزستان/ شاه کلید شهرداری کوت عبدالله در دست مردی از جنس مردم و یک انتخاب طلایی و چشم اندازی روش در انتظار شهرستان کارون/مردم‌‌شهرستان کارون در انتظار دمیدن روحی تازه در کالبد شهرداری کوت عبدالله هستند /مدیریت شهری جای آزمون و خطا نیست/نوید نشاط در شهرستان کارون احساس خواهد شد./ باب المراد:سرمایه گذاران باید به سمت مناطق محروم هدایت شوند و یک برنامه های کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت به استقبال شهرداری کوت عبدالله آمدم./دیدار باب المراد گزینه منتخب شورای شهر و نشست با برخی نمایندگان مجلس و مدیران ارشد استان بر جذب اعتبارات ملی واستانی خبر داد./ عملکرد باب المراد در منطقه یک شهرداری اهوازدر سالهای اخیر بر کسی پوشیده نیست و نمونه آن ساماندهی خیابان امام خمینی (ره) است