کد خبر: ۷۱۲۵۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰
رئیس مجلس شورای اسلامی
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز مهمترین موضوع سوریه، اقتصاد است و بدون شک فرصت اقتصادی خوبی برای جمهوری اسلامی ایران است.
قالیباف: سوریه، فرصت اقتصادی خوبی برای ایران استبه گزارش خبرنگار آرانیوز، آقای محمدباقر قالیباف پیش از ظهر امروز بعد از ورود به فرودگاه مهرآباد تهران در مصاحبه با خبرنگاران افزود: همان گونه که جمهوری اسلامی ایران در دوران جنگ ضد تروریستی سوریه در کنار ملت و دولت این کشور حضور داشت امروز هم باید از این فرصت اقتصادی حداکثر استفاده را ببریم.
وی گفت: در کنار شرکت‌های دولتی و البته مهمتر از آنها، شرکت‌های خصوصی هستند که باید حضور آن‌ها در فرصت‌های اقتصادی سوریه مورد توجه قرار گیرد.
رئیس مجلس شورای اسلامی سفر خود به سوریه را هم از نظر مقطع زمانی سفر و هم موضوع و هدف آن بسیار با اهمیت توصیف و اضافه کرد: از نظر زمانی از این جهت که این سفر بعد از انتخابات ریاست جمهوری سوریه صورت و بار دیگر آقای بشار اسد مورد اعتماد مردم سوریه قرار گرفت، حائز اهمیت است.
آقای قالیباف گفت: از نظر موضوع هم سفر مهم بود، چون مردم سوریه بعد از جنگ سخت ضد تروریستی با حمایت‌های امریکا و رژیم صهیونیستی، به پیروزی رسیدند و امروز مهمترین موضوع در سوریه اقتصاد است.
 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

کوت عبدالله یکی از شاهرگهای ورودی کلانشهر اهواز و با جمعیت ۵۶۲۵۲ نفرمحسوب می شود/شهرداری کوت عبدالله به کارگاه عمرانی تبدیل می شود. و شورای شهر با سید سعید باب المراددر میدان/اعتماد،مهره تایید اعضای شورای شهرو استقبال چشمگیر مردم ولایتمدار، مدیران و کارکنان شهرداری کوت عبدالله( شهرستان کارون) از انتخاب متخصص با برنامه، مرد عمران،مدیر جهادی میدانی و مردمی از سید سعید باب المرادبه عنوان شهردار کوت عبدالله/حکم‌ سعید باب المراد گزینه منتخب شورای شهر کارون در کارتابل استاندار خوزستان/ شاه کلید شهرداری کوت عبدالله در دست مردی از جنس مردم و یک انتخاب طلایی و چشم اندازی روش در انتظار شهرستان کارون/مردم‌‌شهرستان کارون در انتظار دمیدن روحی تازه در کالبد شهرداری کوت عبدالله هستند /مدیریت شهری جای آزمون و خطا نیست/نوید نشاط در شهرستان کارون احساس خواهد شد./ باب المراد:سرمایه گذاران باید به سمت مناطق محروم هدایت شوند و یک برنامه های کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت به استقبال شهرداری کوت عبدالله آمدم./دیدار باب المراد گزینه منتخب شورای شهر و نشست با برخی نمایندگان مجلس و مدیران ارشد استان بر جذب اعتبارات ملی واستانی خبر داد./ عملکرد باب المراد در منطقه یک شهرداری اهوازدر سالهای اخیر بر کسی پوشیده نیست و نمونه آن ساماندهی خیابان امام خمینی (ره) است