کد خبر: ۷۱۲۴۱
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴
همدان_مسئول شورای هیئات مذهبی بهار گفت:کاروان خودرویی با اجرای گروه همخوانی رایت المهدی عجل الله،تلاوت قرآن و مولودی خوانی به شهرهای و روستاهای شهرستان بهار اعزام شده است.

به گزارش آرانیوز:سعید فریدی وثوق  اظهار کرد: ظرفیت شورای هیئات مذهبی شهرستان بهار امسال در قالب ستاد مردمی غدیر به کار گرفته شده است و تا کنون بیش از ۷۰ جلسه در خصوص برنامه ریزی غدیر با هیئات مذهبی، گروه‌های محلی، مجموعه‌های خبری، مجموعه‌های خیری در دو بخش برادران و خانم‌ها تشکیل شده است و برنامه‌های خوبی در سطح شهرستان در حال اجرا است.

وی ادامه داد: از جمله برنامه‌های شاخص ایجاد و اعزام کاروان خودرویی با اجرای گروه همخوانی رایت المهدی عجل الله و تلاوت قرآن و مولودی خوانی به شهرهای و روستاهای شهرستان است که طبق برنامه ریزیها در بیش از ۲۰ نقطه از شهرستان به اجرای برنامه می‌پردازند و شاهد استقبال خوب در بین مردم و بویژه روستاییان بوده‌ایم.

فریدی همچنین از تهیه و توزیع سبد معیشتی در سطح شهرستان به همت خیرین در سری‌های ۱۱۰ بسته‌ای خبر داد و ادامه داد: برگزاری مسابقات مختلف مجازی، جشن‌های محلی و هیئات و جشن بزرگ غدیر در پارک لاله شهر بهار، لالجین، صالح آباد و مهاجران از دیگر برنامه‌های غدیر است.

وی همچنین تشریح کرد: البته خوشبختانه یک انسجام خوبی بین مجموعه‌های مختلف نظیر دفاتر ائمه محترم جمعه، حوزه علمیه آیت الله بهاری، شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان، دفتر آستان قدس، حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت، هیئات مذهبی، گروه‌های مردم نهاد و اصحاب رسانه اتفاق افتاده است که جا دارد به سهم خودم از همه عزیزان تقدیر تشکر نمایم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار