کد خبر: ۷۱۲۲۸
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰
گرگان- مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا گلستان گفت: غدیرخم مختص شیعه نیست و این عید می‌تواند مرکز ثقل وحدت بین شیعه و سنی در سراسر جهان باشد.

به گزارش آرانیوز:حجت الاسلام عبدالعلی ایمانی اظهارکرد: غدیرخم مختص شیعه نیست و عید غدیرخم می‌تواند مرکز ثقل وحدت بین شیعه و سنی در سرتاسر جهان باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا گلستان افزود: گسترش و حفظ فرهنگ غدیر و ولایتمداری در آداب و رسوم این عید آمده و حضرت زهرا (س) نخستین فردی بود که در گسترش فرهنگ غدیر کوشید.

وی ادامه داد: بین ولایت معصومین (ع) و ولایت خداوند جدایی و فاصله‌ای نیست و در واقع ولایت آنها، همان ولایت خدا است که در آنها ظهور و جلوه کرده است؛ ولایت آنها به اذن و فرمان خداوند است.

ایمانی بیان کرد: ولایت پذیری موجب نظم و اتحاد در جامعه خواهد شد و پذیرش امامت موجب می‌شود آن افترا و جدایی که ممکن است در جامعه به وجود بیاید از بین برود؛ موردی که سبب دوگانگی و جدایی در بین جوامع اسلامی شده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا گلستان گفت: طبق فرموده پیامبر اکرم (ص) از کسی حسنه و نیکی قبول نخواهد شد مگر آنکه از او در خصوص حب علی بن ابی طالب (ع) سوال شود؛ حب امام علی (ع) موجب عروج اعمال خواهد شد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها