کد خبر: ۷۱۱۹۱
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵
اهواز - رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز از برپایی مراسم نور افشانی در ۵۰ نقطه حاشیه شهر اهواز در شب عید غدیر خم خبر داد.

به گزارش آرانیوز:حجت الاسلام محمد امین منابی  اظهار کرد: هیچ چیزی نمی‌تواند مانع بزرگداشت مناسبت‌های مذهبی شود بلکه با توجه شرایط موجود ممکن است که شکل و ظاهر آن تغییر کند.

وی افزود: با توجه به شرایط موجود، ستادهای مردمی در راستای بزرگداشت عید بزرگ غدیر خم از هیئت‌های مذهبی و مساجد حاشیه و امامان محله تشکیل شد و بناست در شب و روز این عید مراسم‌های مختلفی و پرشورتری در شهرستان اهواز برگزار شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز بیان کرد: برگزاری سخنرانی و مداحی در فضای مجازی، نور افشانی در ۵۰ نقطه حاشیه شهرستان، ایستگاه‌های صلواتی «با رعایت پروتکل‌های بهداشتی»، ماشین‌های سیار برای اجرای جشن خیابانی، در شب عید غدیر، آذین بندی خیابان‌ها، راه‌اندازی کاروان‌های شادی خودرویی در ۳۰ نقطه اهواز و در مسیرهای مختلف از بهترین و جذاب ترین برنامه‌های در نظر گرفته شده است.

منابی با تأکید بر اینکه این برنامه‌ها خودجوش و توسط مساجد به ویژه مساجد طرح امام محله و هیئت‌های مذهبی و مساجد حاشیه انجام می‌شوند، گفت: برای اطعام روز غدیر با کمک خیران و مردم اهواز با شکوه تر از سال‌های گذشته انجام خواهند شد و در مناطق محروم توزیع خواهد شد. همچنین از تمامی مردم شهرستان اهواز دعوت می‌شود که تا در حد توان برای بزرگداشت این شب و روز قدمی بردارند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

کوت عبدالله یکی از شاهرگهای ورودی کلانشهر اهواز و با جمعیت ۵۶۲۵۲ نفرمحسوب می شود/شهرداری کوت عبدالله به کارگاه عمرانی تبدیل می شود. و شورای شهر با سید سعید باب المراددر میدان/اعتماد،مهره تایید اعضای شورای شهرو استقبال چشمگیر مردم ولایتمدار، مدیران و کارکنان شهرداری کوت عبدالله( شهرستان کارون) از انتخاب متخصص با برنامه، مرد عمران،مدیر جهادی میدانی و مردمی از سید سعید باب المرادبه عنوان شهردار کوت عبدالله/حکم‌ سعید باب المراد گزینه منتخب شورای شهر کارون در کارتابل استاندار خوزستان/ شاه کلید شهرداری کوت عبدالله در دست مردی از جنس مردم و یک انتخاب طلایی و چشم اندازی روش در انتظار شهرستان کارون/مردم‌‌شهرستان کارون در انتظار دمیدن روحی تازه در کالبد شهرداری کوت عبدالله هستند /مدیریت شهری جای آزمون و خطا نیست/نوید نشاط در شهرستان کارون احساس خواهد شد./ باب المراد:سرمایه گذاران باید به سمت مناطق محروم هدایت شوند و یک برنامه های کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت به استقبال شهرداری کوت عبدالله آمدم./دیدار باب المراد گزینه منتخب شورای شهر و نشست با برخی نمایندگان مجلس و مدیران ارشد استان بر جذب اعتبارات ملی واستانی خبر داد./ عملکرد باب المراد در منطقه یک شهرداری اهوازدر سالهای اخیر بر کسی پوشیده نیست و نمونه آن ساماندهی خیابان امام خمینی (ره) است