کد خبر: ۷۱۱۷۹
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۷
شهرکرد- مدیرکل ساخت و توسعه راه‌های غرب و مرکز شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: ارزش روز قراردادهای جاده‌ای این شرکت برای راه‌های اصلی چهارمحال و بختیاری ۴۰ هزار میلیارد است.

به گزارش آرانیوز:علی‌اصغر کاظمی پس از مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت تونل تاراز ۱ (هونی) گفت: در این استان هم‌اکنون ۳۵ قرارداد از سوی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور برای احداث و بهسازی ۲۱۰ کیلومتر جاده به ارزش ۱۰ هزار میلیارد ریال فعال است که تا پایان ماه‌جاری به ۳۵۰ کیلومتر با ۴۰ هزار میلیارد ریال اعتبار جدید افزایش می‌یابد.

وی افزود: از این میزان ۱۴۰ کیلومتر به بزرگ‌راه‌ها و ۷۰ کیلومتر به راه‌های اصلی اختصاص دارد که ارزش روز این قراردادها بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال برآورد می‌شود.

کاظمی گفت: از ۲۱۰ کیلومتر مربوط به ساخت بزرگراه و جاده اصلی در چهارمحال و بختیاری، بیش از ۱۲ کیلومتر مربوط به ۱۰ تونل واقع در مسیر از جمله تونل تاراز ۱ (هونی) است.

وی یادآور شد: احداث جاده‌های شریانی در چهارمحال و بختیاری، در آینده‌ای نزدیک اتصال مرکز این استان را به جنوب کشور و استان‌های همجوار تسهیل می‌کند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

کوت عبدالله یکی از شاهرگهای ورودی کلانشهر اهواز و با جمعیت ۵۶۲۵۲ نفرمحسوب می شود/شهرداری کوت عبدالله به کارگاه عمرانی تبدیل می شود. و شورای شهر با سید سعید باب المراددر میدان/اعتماد،مهره تایید اعضای شورای شهرو استقبال چشمگیر مردم ولایتمدار، مدیران و کارکنان شهرداری کوت عبدالله( شهرستان کارون) از انتخاب متخصص با برنامه، مرد عمران،مدیر جهادی میدانی و مردمی از سید سعید باب المرادبه عنوان شهردار کوت عبدالله/حکم‌ سعید باب المراد گزینه منتخب شورای شهر کارون در کارتابل استاندار خوزستان/ شاه کلید شهرداری کوت عبدالله در دست مردی از جنس مردم و یک انتخاب طلایی و چشم اندازی روش در انتظار شهرستان کارون/مردم‌‌شهرستان کارون در انتظار دمیدن روحی تازه در کالبد شهرداری کوت عبدالله هستند /مدیریت شهری جای آزمون و خطا نیست/نوید نشاط در شهرستان کارون احساس خواهد شد./ باب المراد:سرمایه گذاران باید به سمت مناطق محروم هدایت شوند و یک برنامه های کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت به استقبال شهرداری کوت عبدالله آمدم./دیدار باب المراد گزینه منتخب شورای شهر و نشست با برخی نمایندگان مجلس و مدیران ارشد استان بر جذب اعتبارات ملی واستانی خبر داد./ عملکرد باب المراد در منطقه یک شهرداری اهوازدر سالهای اخیر بر کسی پوشیده نیست و نمونه آن ساماندهی خیابان امام خمینی (ره) است