کد خبر: ۷۰۹۸۲
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۴
اگر در کشور دچار مشکل هستیم به دلیل ضعف مدیریت و بی‌توجهی به فرهنگ "ما می‌توانیم" است.

قالیباف: مشکل مسکن یکی از عوامل مهم طلاق و کاهش جمعیت در کشور است

رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم آغاز به کار پروژه طرح صنعتی سازی ساختمان وزارت دفاع گفت: امروزه با تورمی که رو به رشد است کسی که خانه ندارد دیگر نمی‌تواند صاحب خانه شود. اگر در کشور دچار مشکل هستیم به دلیل ضعف مدیریت و بی‌توجهی به فرهنگ "ما می‌توانیم" است.

به گزارش آرانیوز محمدباقر قالیباف در مراسم آغاز به کار پروژه طرح صنعتی سازی ساختمان وزارت دفاع اظهار کرد: در کارهایی که می‌شود گره‌ها را باز کرد خودمان آن را تبدیل به مشکل می‌کنیم. ما در دوران دفاع مقدس هم با دو تفکر "ما می‌توانیم" و تفکر بنی صدر که معتقد بود "ما نمی‌توانیم" مواجه بودیم. اگر در کشور دچار مشکل هستیم به دلیل ضعف مدیریت و بی‌توجهی به فرهنگ "ما می‌توانیم" است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به زلزله خیز بودن کشور گفت: باید در تکنولوژی ایمن سازی، سرعت سازی، کیفیت و قدرت انتقال ساختمان در کنار علم و تکنولوژی دنیا قرار بگیریم. باید طرح صنعتی سازی ساختمان را مردمی سازی کنیم.

قالیباف افزود: در طرح جهش تولید و تامین مسکن مجلس، صندوق زمین و مسکن پیش بینی شده است تا در جایی که بیشترین بار به دوش ملت است، آن را دولت جبران کند. بحث مسکن امنیت روانی و اجتماعی جامعه را از بین برده است. امروزه با تورمی که رو به رشد است کسی که خانه ندارد دیگر نمی‌تواند صاحب خانه شود. یکی از عوامل مهم طلاق و کاهش جمعیت کشور مسئله مسکن است.

 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار