کد خبر: ۷۰۹۶۳
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
نماینده کاشمر در مجلس با بیان اینکه دولتمردان در توسعه زندگی خود موفق بوده‌اند زیرا قبل از سال 57 کاره‌ای نبودند گفت: روحانی بداند که اگر مصوبه مجلس با موضوع اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها نبود او به قهقهرا رفته بود.

مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها نبود روحانی به قهقهرا می‌رفت/ دولتمردان در توسعه زندگی خود موفق بودند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاریآرانیوز، حجت الاسلام جواد نیک‌بین نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 4 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی اظهار داشت: حفظ شأن مجلس و جایگاه نماینده‌ها در اختیار هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی است، امروز مسائل مهمی در کشور وجود دارد که مجلس باید با اقتدار برای حل آنان ورود کند.

وی افزود: زمانی که می فهمیم برای اعضای هیات مدیره بانک تجارت 400 میلیون تومان پاداش تعیین شده و همین مبلغ در عرض چند ثانیه به 500 میلیون تومان افزایش می یابد و حتی ککشان هم نمی گزد! خیلی راحت بیان می کنند که 400 نشد حال 500 میلیون پاداش بپردازید!

نماینده کاشمر در مجلس تصریح کرد: مسئولان عالی رتبه کشور با حضور در استان خوزستان اعلام می کنند که ما در توسعه این استان موفق نبوده ایم؛ بله، درست می گویند، این افراد در توسعه کشور موفق نبوده اند، اما در توسعه زندگی شان موفق عمل کرده اند. این افراد در سال 1357 کجا بودند و الان کجا هستند؟!

نیک بین اظهار کرد: اعتراض حق مردم است و مقام معظم رهبری نیز فرموده اند به اعتراضات مردم باید رسیدگی شود، اما پاسخگویی وظیفه کارگزاران است. باید نسبت به پاسخگویی وزرا و مسئولان کشوری اهتمام ویژه ای داشته باشیم. خرداد و مردادماه سال گذشته موضوع استیضاح رئیس جمهور مطرح شد که برخی به این موضوع خندیدند، اما اگر آن روز تصمیم درستی برای رئیس جمهور گرفته می شد، و هر چه زودتر مقصر اصلی این وقایع را از سردمداری کشور به زیر می آوردیم، دیگر کشور به اینجا نمی رسید و این مسائل پیش نمی آمد.

وی گفت: در این چند روز باقی مانده باید تصمیم درستی گرفته و با مقصر اصلی این مسائل که همان جاسوسان هستند، برخورد شود. رئیس جمهور به جای پاسخگویی، فرافکنی کرده و اعلام می کند اگر تصمیم و مصوبه مجلس نبود، تاکنون تحریم‌ها رفع شده بود!

نیک بین خطاب به رئیس جمهور گفت: برادر عزیز؛ جناب آقای روحانی، دلم برای شما می‌سوزد، اگر مصوبه مجلس نبود شما به قهقرا می‌رفتید. 8 سال کشور را معطل نگه داشتید، حال مصوبه مجلس را مخالف تحریم می‌دانید؟ مقصر اصلی به سرانجام نرسیدن برجام شما، خود شما هستید.

انتهای پیام/ 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار