کد خبر: ۷۰۹۵۴
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به گرانی میوه، میلگرد، میوه، سیمان نان و کالاهای اساسی گفت:‌متأسفانه اواخر دولت دوازدهم ، وزرا خودشان را به بی‌خیالی زده‌اند.

بدری: وزرا در روزهای پایانی دولت دوازدهم و گرانی‌های اخیر، خودرا به بی‌خیالی زده‌اند

 

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاریآرانیوز، صدیف بدری نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه 4 مرداد)‌در جلسه علنی مجلس و در تذکری اظهار داشت: متأسفانه اواخر عمر فعالیت دولت دوازدهم وزرا خودشان را به بی‌خیالی زده‌اند این در حالی است که ما هم اکنون شاهد افزایش قیمت میوه، میلگرد، سیمان، نان و ... هستیم این در حالی است که قیمت میوه به صورت نیم‌کیلویی در مغازه‌ها درج می شود.

وی افزود:‌ سیمان هم اکنون به کیسه‌ای بیش از 100 هزار تومان رسیده است البته در بازار هم پیدا نمی‌شود این در حالی است که بر اساس اظهارات مسؤولین مربوطه 15 تا 20 نفر دلال در بازار سیمان تعیین‌کننده هستند؛ تولید سیمان بیش از نیاز داخلی است و مشخص نیست چرا سیمان گران شده است.

نایب رئیس کمیسیون عمران تصریح کرد: باید پیش‌بینی دقیق و مطالعات مناسبی درباره اقلیم کشور و بارش‌ها داشته باشیم و پیشنهاد می‌کنم مرکز پژوهش‌های مرکز با استفاده از ظرفیت‌های داخلی و کمک از کارشناسان خارجی مطالعات بسیار دقیقی در این باره داشته باشند.

بدری گفت: من پیشنهاد دارم برای انتقال آب از دریای خزر به دریای عمان و خلیج‌‌فارس کانالی ویژه احداث شود این در حالی است که ارتفاع از شمال تا جنوب ایران بیش از 20 متر فاصله دارد.

وی گفت: 300 طرح هم اکنون در اولویت اعلام وصول از سوی هیأت رئیسه است در صورتی که مسائل مهی در کشور داریم.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار