کد خبر: ۷۰۹۴۴
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۷
رشت- رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به ثبت مالکیت فکری و صنعتی چهار محصول زیتون، بادام زمینی، چای و برنج استان، گفت: این موضوع به واسطه کمیت و کیفیت این محصولات انجام شده است.

به گزارش آرانیوز:فرهاد دلق پوش عصر یکشنبه در دیدار با نماینده منتخب مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس با اشاره به اینکه رونق تجارت و بازار بادام زمینی، باید جهانی شود، افزود: سال گذشته در همین راستا میز کالایی بادام زمینی در آستانه برگزار شد.

رئیس سازمان صمت گیلان با بیان اینکه در چند سال گذشته ثبت مالکیت فکری و صنعتی چهار محصول زیتون، بادام زمینی، چای و برنج از محصولات مهم کشاورزی گیلان انجام شده است، گفت: این اقدام به واسطه کیفیت و کمیت بالای این محصولات انجام شده و نیازمند حمایت و پشتیبانی است.

دلق پوش در ادامه به لزوم فعال سازی کارگروه‌های آرد و نان شهرستان‌ها تأکید و اضافه کرد: این اقدام به بهره‌مندی از ظرفیت قانونی این کارگروه‌ها کمک می‌کند.

یو گفت: کارگروه آرد و نان شهرستانی برای جذب بهینه سهمیه‌ها و رصد کارشناسی مجوزها می‌تواند توازن مطلوبی را در این حوزه ایجاد کند، اضافه کرد: این موضوع در آستانه اشرفیه نیز می‌تواند با همکاری فرمانداری و اداره صمت شهرستان اجرایی شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها