کد خبر: ۶۸۷۶۵
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
برخی از اعضای اصلاح طلب عضو نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان به دنبال نشست فوق العاده دیگری در جبهه اصلاحات ایران هستند تا بتوانند همچون سال 98 مجوز فعالیت احزاب برای حمایت مستقل و حزبی از نامزد متبوع خود در انتخابات خود را دریافت کنند.

دست رد اصلاح‌طلبان به همتی و مهرعلیزاده/ احتمال تکرار مدل 98 تا انتخابات 28 خرداد

به گزارش خبرنگار آرانیوز، شب گذشته نشست نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان (جبهه اصلاحات ایران) به منظور بررسی دو نامزد اصلاح طلب انتخابات ریاست جمهوری به ریاست بهزاد نبوی برگزار شد. محسن مهرعلیزاده و عبدالناصر همتی معاون رئیس دولت اصلاحات و عضو اسبق حزب کارگزاران سازندگی دو چهره اصلاح طلبی هستند که در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حضور دارند.

جبهه اصلاحات ایران نخست اعلام کرده بود که در این دوره از رقابت‌های ریاست جمهوری از هیچ نامزد خاصی حمایت نمی‌کند و شب گذشته نیز در خصوص درخواست دو نامزد اصلاح طلب انتخابات نشست برگزار کرده و در پایان حمایت از هیچ دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری در صحن علنی این شورا رأی نیاورد، بنابراین اصلاح طلبان به عبدالناصر همتی و مهرعلیزاده مجددا دست رد زدند.

گفته می‌شود بین عبدالناصر همتی و محسن مهرعلیزاده نیز هیچ جلسه‌ای برای ائتلاف برگزار نشده است. عبدالناصر همتی در نشست خبری خود از موضع بالاتر گفته است که بنای کناره‌گیری ندارد و امیدوار است محسن مهرعلیزاده او را در اجرای تعهدات خود کمک کند، او البته گفته که خوشحال می‌شوم اصلاح طلبان از من حمایت کنند.

مهرعلیزاده نیز دیروز طی توئیتی تاکید کرد که بنای کناره گیری ندارد و تا آخر در صحنه رقابت‌ها باقی خواهد ماند.

، برخی از اعضای اصلاح طلب عضو نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان به دنبال نشست فوق العاده دیگری در جبهه اصلاحات ایران هستند تا بتوانند همچون سال 98 مجوز فعالیت احزاب برای حمایت مستقل و حزبی از نامزد متبوع خود در انتخابات خود را دریافت کنند.

سال 98 اصلاح طلبان در قالب شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان اعلام کردند که لیست واحدی برای انتخابات مجلس یازدهم ارائه نمی‌دهند اما به احزاب اصلاح طلب مجوز دادند به صورت فردی از نامزدهای مورد حمایت خود حمایت کنند. آنان احزاب اصلاح طلب را در استفاده از واژه اصلاح طلبی منع کرده بودند.

انتهای پیام/

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار