کد خبر: ۶۸۴۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
سخنگوی کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون بحث و بررسی‌هایی درباره جلسات صحن مجلس به صورت مجازی در شرایط خاص مطرح شد اما به دلیل طولانی شدن بحث رأی‌گیری در مورد آن به جلسه بعد موکول شد.

بررسی موضوع برگزاری جلسات مجلس به صورت مجازی در کمیسیون آئین‌نامه

سمیه محمودی نماینده مردم شهررضا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری آرانیوز ، با اشاره به نشست امروز کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس گفت: در جلسه امروز طرح مربوط به اصلاح آئین‌نامه درباره برگزاری جلسات صحن مجلس به صورت مجازی در شرایط خاص مورد بحث و بررسی قرار گرفت اما به دلیل طولانی شدن بحث رأی‌گیری در مورد آن به جلسه بعد موکول شد.

وی افزود: همچنین در این جلسه طرح جعفر قادری نماینده مردم شیراز درباره انتشار پیشنهادات مطرح شده توسط نمایندگان به صورت اطلاع‌رسانی به مردم به صورت فصلی و ماهیانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت که با آن مخالفت شد.

سخنگوی کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس اظهار داشت: همچنین طرح دیگری درباره اصلاح مواد متعددی از قانون آئین‌نامه داخلی مجلس در کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و کلیات آن به تصویب اعضای کمیسیون رسید که همانطور که گفتم موارد زیادی را شامل می‌شود.

انتهای پیام/

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار